Natalia Kukulska wspomina dzień śmierci Jarosława Kukulskiego. "Piękny, słoneczny poniedziałek. Ostatni"

Natalia Kukulska w ostatnim wpisie wspomniała zmarłego dokładnie 11 lat temu tatę, Jarosława Kukulskiego. Tatulek-przystojniak - pisze o nim.

Jarosław Kukulski zmarł dokładnie 11 lat w wieku 66 lat. Przez lata zmagał się z tętniakiem aorty brzusznej, jednak walkę przegrał 13 września 2010 roku. Jego córka, Natalia Kukulska, przypomniała ojca w rocznicę śmierci. Pokazała jego zdjęcie sprzed 40 lat. 

Zobacz wideo Nie ma ich wśród nas, ale ich utwory zna każdy. Wodecki zostawił „Chałupy Welcome to", a Kora „Krakowski spleen"

Natalia Kukulska wspomina Jarosława Kukulskiego

Kilka lat temu Natalia Kukulska zdradziła w wywiadzie dla "Pani", jak wyglądał ostatni dzień życia jej taty, Jarosława Kukulskiego. Koncertowała wówczas w sobotę w Opolu, a w niedzielę spotkali się na obiedzie. Po nim tata pojechał do kościoła, bo był głęboko wierzący. Już wtedy z trudem się poruszał, podjeżdżał samochodem pod budynek, opuszczał szybę i słuchał mszy. Kolejnego dnia odszedł.

Jeszcze w maju kompozytor przeszedł operację, jednak ta nie pomogła - zmarł 13 września 2010 roku. W poście wspominającym Jarosława Kukulskiego, widać go pogrążonego w myślach. W samym opisie Natalia wraca pamięcią do dnia śmierci ojca. 

 
11 lat… To też był taki piękny, słoneczny poniedziałek. Ostatni dla nas. Dziś wspominam go z Zaiksu w Zakopanem. Tak żywo w pamięci. Uwielbiam tę fotę z lat 80… Tatulek-przystojniak! - napisała Natalia Kukulska.

Kompozytor pozostawił po sobie setki utworów, dzięki którym pamięć o nim nie ginie. Dwa lata temu Natalia Kukulska znalazła nagranie wideo, na którym jej tata tworzył razem z Anną Jantar, co było dla wokalistki sporym zaskoczeniem. Ona śpiewała, a on grał na pianinie. 

Zobacz też: Małgorzata Socha poznała męża w wieku 16 lat. A Danuta Stenka? Niektóre gwiazdy nie chwalą się partnerami, a szkoda

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.