Natalia Kukulska na romantycznych ujęciach z mężem. Francja, piękne widoki i "średniowieczne igraszki małżeńskie"

Natalia Kukulska jest aktualnie we Francji. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciami, do których zapozowała razem ze swoim mężem.

Natalia Kukulska wrzuciła kolejna ujęcia z Eze we Francji, gdzie obecnie przebywa. Piosenkarka spotkała się tam z Patrycją Woy-Wojciechowską. Miała również okazję na spędzenie czasu ze swoim mężem. Wspólne zdjęcia opublikowała w instagramowym poście.

Natalia Kukulska na romantycznym ujęciach z mężem

Do jednej z zamieszczonych fotografii z ukochanym Natalia Kukulska przysiadła na schodkach urokliwego domu. Uśmiechała się do obiektywu, zaś Michał Dąbrówka delikatnie przyklęknął na jedno kolano. W kolejnym kadrze oboje małżonkowie szli razem za ręce wąską i pełną uroku ulicą z widocznymi kamiennymi murami. Trzeci wspólny kadr pokazał czuły pocałunek piosenkarki i jej ukochanego. Nie mogło zabraknąć również selfie małżeństwa. Wokalistka wtulała się na nim w ramię Dąbrówki.

W opisie znalazły się następujące słowa:

Średniowieczne igraszki małżeńskie. Magic hour (magiczna godzina - przyp. red.). Świecie nasz… Pięknyś!

Rzeczywiście - widoki, jakie można było podziwiać na zdjęciach u artystki, zachwycały. Obok romantycznych ujęć pojawiły się również i zdjęcia krajobrazowe ukazujące piękną przyrodę i klimat średniowiecznej miejscowości Eze. Aż chciałoby się teraz tam przenieść.

Internauci napisali wiele ciepłych komentarzy pod postem.

Cudownie! Dobrego czasu.
Piękna ta wasza miłość.
Jakie urokliwe miejsce. Jaka urocza para - wybrzmiewało.
 

Natalia Kukulska i Michał Dąbrówka szczęśliwym małżeństwem są już od 21 lat. Między nimi najpierw była przyjaźń, która z czasem przeistoczyła się w miłość. Było to w 1999 roku, dwa lata po tym, kiedy się poznali. Ślub wzięli niedługo później, bo w lutym 2000 roku. Doczekali się łącznie trojga dzieci - syna Jana oraz dwóch córek - Anny oraz Laury.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.