Córka Natalii Kukulskiej zmieniła fryzurę. Znacznie rozjaśniła włosy. Artystka zachwycona. "Moje cudo!"

Natalia Kukulska skomentowała najnowsze zdjęcie swojej córki Anny. Nastolatka nieco rozjaśniła swoje ciemne włosy. Zmianę trudno przeoczyć.

Natalia Kukulska ostatnio coraz śmielej publikuje zdjęcia swoich starszych dzieci - syna Jana i córki Anny. Na razie wciąż jednak ukrywa wizerunek najmłodszej córki, czteroletniej Laury. Fani już dawno zauważyli za to, że Anna jest coraz bardziej podobna do mamy. Czy teraz po zmianie fryzury też tak jest?

Zobacz wideo Natalia Kukulska obchodziła urodziny na scenie

Zobacz także: Natalia Kukulska przed lustrem ze starszą córką. 16-letnia Anna pozuje w mocnym makijażu. Coraz bardziej podobne?

Córka Natalii Kukulskiej rozjaśniła włosy. Jeszcze bardziej podobna do znanej mamy?

Anna Dąbrówka wrzuciła na Instagram nowe zdjęcie. Widać na nim wyraźnie, że ma jaśniejsze włosy niż do tej pory. Wcześniej mogła pochwalić się głębokim brązem, jak jej mama. Nową fotografię skomentowała Natalia Kukulska.

Moje cudo! - napisała dumna.
 

Inni również nie mogli wyjść z zachwytu nad zdjęciem Anny.

Nie mogę oderwać wzroku.
Jaka piękna!
Ale jesteś śliczna - komentowali oczarowani internauci.

Przypomnijmy, że Anna Dąbrówka odziedziczyła talent po znanej mamie i już zaczęła podbijać show-biznes. Jakiś czas temu podpisała kontrakt reklamowy. Ania nagrała piosenkę "Przygotujmy lepszy świat" oraz wystąpiła w teledysku, promującym akcję zorganizowaną przez firmę.

Natalia Kukulska może być także dumna ze swojego syna. 20-letni Jan również związał swoją przyszłość z muzyką. Gra na wielu instrumentach, w tym na ksylofonie, bębnach, wibrafonie i perkusji. Szkołę muzyczną skończył z wyróżnieniem. Jakiś czas temu pochwalił się pierwszym nagraniem, który samodzielnie skomponował. Nosi on tytuł "Nie chcemy się bać".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.