Był śpiew i piłka nożna. Teraz Liam Szczęsny próbuje swoich sił w "sporcie dla bogaczy". Ale cel!

Ujęcia Liama Szczęsnego należą do jednych z najczęściej pojawiających się na koncie Mariny na Instagramie. Lista talentów chłopca jest już naprawdę długa, a teraz dodamy do niej jeszcze jedną umiejętność trzylatka.

Marina niejednokrotnie pokazywała na swoim koncie na Instagramie, jak mały Liam śpiewa czy gra w piłkę. Oczywiście te umiejętności są od razu łączone z talentami sławnej mamy-wokalistki i taty piłkarza. Teraz okazało się, że chłopiec rozszerza zakres swoich umiejętności i ćwiczy grę w golfa. Zgadnijcie, jak poszło. Liam od razu trafił w piłkę.

Zobacz wideo Marina Łuczenko-Szczęsna nagrała filmik, jak jej syn Liam śpiewa hymn Polski

Liam Szczęsny wymiata w golfa

Liam Szczęsny, czyli trzyletni syn Mariny i Wojciecha Szczęsnych, w weekend miał okazję zagrać w golfa. Na koncie piosenkarki pojawiło się krótkie nagranie w spowolnionym tempie. Widać na nim, jak chłopiec celuje kijem w piłkę. Nie wiadomo co prawda, czy trafiła do dołka, ale sam fakt odpowiedniego ułożenia dłoni sprawił, że Marina pękała z dumy. Skąd to wiemy? Ano dlatego, że pokazała to na Instagramie. Co więcej, nagranie z małym Liamem podpisała w taki sposób, że bez wątpienia chodzi o to, że piłkarz już nauczył syna grać w golfa. 

Wojtek Szczęsny to najlepszy tata na świecie - czytamy na wideo na koncie Mariny.

Para często daje Liamowi możliwość sprawdzenia się w różnorakich dziedzinach, a rozwojem nowych pasji u chłopca chwali się na Instagramie. Ostatnio trzylatek śpiewał hymn Polski, a już niemal rytuałem są nagrania, na których podśpiewuje fragmenty piosenek Mariny. Sławna mama publicznie nazywa go zresztą "małym geniuszem".

To faktycznie tak utalentowany chłopiec, jak uważa jego mama? 

Zobacz też: Liam Szczęsny kolejny raz zaprezentował swój wokalny talent. Marina Łuczenko-Szczęsna uwieczniła, jak śpiewał hymn Polski

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.