Kuba Wojewódzki ostro skrytykował Małgorzatę Rozenek, a Karolina Domaradzka przyznaje mu racje. "Trafnie ocenił jej styl"

Karolina Domaradzka odniosła się do ostatniego ataku Kuby Wojewódzkiego na Małgorzatę Rozenek. Oto, co napisała stylistka.

W jednym z ostatnich wydań "Dzień dobry TVN" jako gość na kanapie zasiadł Kuba Wojewódzki. Dziennikarz promował tam swój program i jednocześnie wbił szpilę dwóm redakcjom show-biznesowym, w tym naszej, oraz kilku osobom ze świata show-biznesu. Jedną z nich była Małgorzata Rozenek. Jego stronę wzięła Karolina Domaradzka.

Zobacz wideo Nie tylko głośna kłótnia z Majdanami, czyli Kuba Wojewódzki kontra inne gwiazdy

Karolina Domaradzka komentowała słowa Wojewódzkiego o Małgorzacie Rozenek

Podczas swojego wywodu Wojewódzki stwierdził, że Rozenek "sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci" oraz uderzył w jej modowy gust. Stwierdził, że jest ona "najśmieszniej ubraną gwiazdą". Zachowanie dziennikarza odbiło się szerokim echem w mediach. Do sprawy postanowiła odnieść się Karolina Domaradzka. Na swoim InstaStories stylistka opublikowała relację, w której zgodziła się z jego oceną. Z kolei innym osobom zarzuciła brak odwagi i stwierdziła, że przez ich postawy wyrabia się taki a nie inny gust Polaków.

Kuba Wojewódzki trafnie ocenił styl Małgosi Rozenek, bo nie boi się głośno mówić tego, co myśli. Natomiast reszta, która widzi to, co on, ale nie ma odwagi się do tego przyznać, pozwala setkom tysięcy Polek inspirować się ww. brakiem stylu i go powielać. Tak w naszym kraju kształtuje się poczucie estetyki narodu - czytamy w relacji.

Karolina Domaradzka skomentowała słowa Kuby Wojewódzkie o Małgorzacie RozenekKarolina Domaradzka skomentowała słowa Kuby Wojewódzkie o Małgorzacie Rozenek screen instagram.com @karolina_domaradzka (z widocznym ujęciem z programu 'Dzień Dobry TVN')

Nie był to pierwszy raz, kiedy Wojewódzki słownie uderzył w którąś z gwiazd. Showman zadrwił z Alicji Bachledy-Curuś, rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego czy związków Michała Wiśniewskiego. Piosenkarz nie zostawił wtedy tego bez odpowiedzi, zamieszczając komentarz na swoim InstaStories. Od dawna też trwa wojna showmana z Małgorzatą Rozenek. Na ten moment nie zapowiada się, by podali sobie ręce w geście pojednania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.