Joanna Koroniewska skrytykowana za zdjęcie w kostiumie kąpielowym córki. Dowbor oburzony. "Zaczynamy sięgać granic absurdu"

Wystarczyło jedno zdjęcie Joanny Koroniewskiej w kostiumie kąpielowym córki, aby w sieci zawrzało. Jedna z blogerek się oburzyła, do czego zdecydował się odnieść Maciej Dowbor. Swoje trzy grosze dołożyła też Agnieszka Kaczorowska.

Joanna Koroniewska dość regularnie dzieli się życiem prywatnym w sieci, co spotyka się z mieszanymi odczuciami wśród internautów. Tak było i tym razem, gdy aktorka zamieściła zdjęcie, na którym pozuje w stroju kąpielowym córki. Część internautów była pod wrażeniem tego, jak świetnie w nim wygląda. Inni zaś zarzucali jej, że publikując taką fotkę, wpędza inne kobiety w kompleksy. Jedną z takich osób była blogerka Agata Manosa.

 
Zobacz wideo Koroniewska o pracy z mężem: "Nigdy nie zaśpiewam w TTBZ"

Joanna Koroniewska skrytykowana za zdjęcie w kostiumie kąpielowym córki. Dowbor oburzony

Do krytyki blogerki zdecydował się szeroko odnieść Maciej Dowbor. Na samym początku zaznaczył, że nie jest seksistą, ale nie podoba mu się, gdy poprawność polityczna idzie za daleko. Według niego tak było tym razem.

Czy w tej poprawności politycznej nie zaczynamy sięgać granic absurdu?! Oczywiście sprzeciwiam się intencyjnemu poniżaniu, zawstydzaniu czy ośmieszaniu ludzi ze względu na wygląd, pochodzenie, religię, rasę czy pozycję społeczną! Ale doszukiwanie się na siłę drugiego dna w każdej wypowiedzi czy poście, a szczególnie w każdym żarcie, to już naprawdę jakaś paranoja i za chwilę będziemy się milion razy zastanawiać, zanim coś powiemy, bo wszystko może być źle odebrane... - czytamy pod postem Dowbora.

Cały post przeczytacie poniżej.

 

Swoje trzy grosze dołożyła również Agnieszka Kaczorowska, która kilka tygodni temu rozpętała wielką burzę po tym, jak zamieściła post o modzie na brzydocie. W tym przypadku aktorka "Klanu" zgodziła się z Dowborem.

Ja doszłam właśnie do punktu, że "milion razy się muszę zastanowić". Ta "poprawność" jest jak kajdanki, gdy czujesz, że nie możesz już powiedzieć lub napisać wszystkiego, co byś chciał, bo zawsze ktoś odnajdzie w tym dokładnie to drugie dno - w oparciu o swoje poglądy i niestety swoje kompleksy. Totalnie zgadzam się, że to absurd - napisała.

Agnieszka KaczorowskaAgnieszka Kaczorowska instagram.com@agakaczor

Do całej dramy odniosła się również blogerka, od której wszystko się zaczęło. W poście wspomina rozmowę z Koroniewską, która miała jej zarzucić chęć wybicia się. 

Agata ManosaAgata Manosa instgaram.com@agatamanosa

Nadążacie jeszcze?

Joanna Koroniewska w dzieciństwie przeżyła traumęJoanna Koroniewska opowiedziała o traumie z przeszłości. Była o krok od śmierci

ZOBACZ TEŻ: Miss Danii jak mała syrenka, a miss Malty jako ptak z widokówki. Oto najdziwniejsze kreacje podczas konkursów piękności

Więcej o: