Magda Mołek odpoczywa na plaży. Internauci komplementowali: Do twarzy ci z tą wdzięcznością

Magda Mołek na swoim Instagramie poruszyła temat wdzięczności. Internauci przytakiwali dziennikarce. Pojawiło się również wiele komplementów pod jej adresem.

Magda Mołek w mediach społecznościowych nie unika poruszania ważnych społecznie i politycznie tematów, jak chociażby przy okazji komentarza do "cnót niewieścich". Dziennikarka dzieli się też z internautami informacjami o kolejnych rozmowach na swoim kanale YouTube czy prywatnymi przemyśleniami. Tak było i tym razem.

Zobacz wideo Anna Mucha odpowiada hejterce

Magda Mołek o rzeczach, za które czuje wdzięczność

Na profilu Magdy Mołek pojawiło się jej wakacyjne zdjęcie z wypoczynku nad Bałtykiem. Pozowała na plaży w czarnym kostiumie kąpielowym i słomianym kapeluszu na głowie. Delikatnie uśmiechająca się do obiektywu dziennikarka postanowiła wymienić w poście wszystkie rzeczy, za które w swoim życiu czuje wdzięczność. Wśród nich pojawiły się m.in. jej dzieci, przyjaciele oraz wolny czas i książki. Nic dziwnego. Magda Mołek co jakiś czas lubi polecać swoim obserwatorom tytuły, którym warto poświęcić uwagę.

Moja wdzięczność za zdrowie, miłość, śmiech moich dzieci, za przyjaciół, dobrych ludzi wokół, piękne widoki, hojność natury, dobre książki, wolny czas - napisała, przy okazji życząc wszystkim udanego dnia.
 

Internauci w komentarzach zgodzili się z dziennikarką i jej podejściem. Zaznaczyli, że właśnie takimi podziękowaniami powinno zaczynać się każdy dzień, a Magda Mołek doskonale ujęła wszystkie ważne rzeczy.

Chyba wszystko, co najważniejsze, wymienione i trzymamy się tych malutkich myślników. To będzie nam lepiej. Dołączam się.
Chyba od takich podziękowań powinniśmy zaczynać każdy dzień. Myślę, że każdy z nas może dopisać choćby jeden punkt - czytamy w komentarzach.
Do twarzy ci z tą wdzięcznością.

Nie mogło również zabraknąć komplementów pod adresem dziennikarki od znanych osób, takich jak Katarzyna Warnke czy Kinga Rusin.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.