Katarzyna Skrzynecka i jej córka Alikija w identycznych stylizacjach. Fani zachwyceni. "Niedaleko pada jabłko od jabłoni"

Katarzyna Skrzynecka chętnie fotografuje się ze swoją córką Alikiją. Tym razem wystąpiły w identycznej stylizacji. Lawendowe sukienki zachwyciły fanów.

Katarzyna Skrzynecka, śpiewająca aktorka i jurorka popularnego telewizyjnego show "Twoja twarz brzmi znajomo", jest bardzo aktywna w sieci. Chętnie pokazuje zdjęcia nie tylko ze sceny, ale też z życia prywatnego.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka i jej córka Alikija w identycznych stylizacjach

Katarzyna Skrzynecka wrzuciła na swoje instagramowe konto zdjęcie z córką. Alikija w listopadzie skończy 10 lat. Obie z mamą założyły identyczne lawendowe sukienki, w których prezentowały się doskonale. Aktorka podpisała swój post

Lavenders lovenders never end.

Dodała też tagi #mama, #córeczka, #truelove i #bestfriends. Faktycznie widać, że aktorka i jej córka są ze sobą blisko związane, co zauważyli również internauci w komentarzach.

 
Niedaleko pada jabłko od jabłoni. Jesteście piękne!
Cudownie wyglądacie!
Najpiękniejsza więź mamy i córki.

Okazuje się, że sukienki, które założyły mama z córką, pochodzą z jednej z popularnych sieciówek. Aktorka poinformowała o tym w komentarzu, odpowiadając na pytanie internautki.

Katarzyna Skrzynecka wraz z mężem Marcinem Łopuckim i córką Alikiją spędzają teraz czas w okolicach Bielska-Białej. Odbywa się tam właśnie Jubileuszowy XV Beskid Cup 2021. Jest to Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich. W zawodach wezmą udział m.in. Urszula Dudziak, Beata Ścibakówna, Olga Bończyk, Stefan Friedmann, Henryk Sawka, Piotr Gąsowski czy Robert Janowski. Co prawda Katarzyna Skrzynecka przyznaje, że sama nie zagra w turnieju, gdyż nie potrafi grać w tenisa, jednak jej mąż zajmuje się podczas zawodów treningiem uczestników.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.