"Sanatorium miłości". Wiesława Kwiatek wypoczywa nad morzem. Fani oniemieli. "Jakie zgrabne nóżki"

Wiesława Kwiatek, uczestniczka drugiej edycji "Sanatorium miłości", wybrała się na wakacje nad Bałtyk. Kobieta chętnie wrzuca na Instagram zdjęcia z plażowania, a jej obserwatorzy pieją z zachwytu. Co za figura!

Wiesława Kwiatek wypoczywa obecnie w Mielnie. Byłej kuracjuszce towarzyszą kobiety, które poznała na planie programu "Sanatorium miłości". I choć w randkowym show nie odnalazła miłości, to znajomości tam zawarte przerodziły się w obiecujące przyjaźnie.

Zobacz wideo Marta Manowska ma kompleksy. Jednego się pozbyła, ale gardzi operacjami plastycznymi

"Sanatorium miłości". Wiesława Kwiatek wypoczywa nad morzem. "Promienieje pani!"

Wiesława Kwiatek chętnie dzieli się kadrami z nadmorskich wakacji. Swobodnie pozuje w samym bikini i też wcale się nie dziwimy - 67-latka nadal zachwyca figurą. 

Pod wrażeniem formy Wiesławy są również obserwatorzy jej instagramowego profilu. Pod fotografiami pojawiło się mnóstwo pochlebnych komentarzy, które skierowane są oczywiście w stronę gwiazdy show TVP. Internauci są zgodni - Kwiatek prezentuje się olśniewająco.

 
Pani Wiesiu, wyglądać tak dobrze, w tym wieku, to można tylko podziwiać. Świetnie pani się prezentuje, miłego wypoczynku.
Ma pani super figurę i pięknie pani wygląda. Jakie zgrabne nóżki!
Pani Wiesiu, przepięknie się pani prezentuje! Normalnie promienieje pani - czytamy pod zdjęciami.

"Sanatorium miłości". O czym jest program?

"Sanatorium miłości" to randkowe show emitowane od 2019 roku na antenie telewizyjnej jedynki - dotąd zrealizowano trzy serie. Do udziału w formacie zapraszane są osoby powyżej 60. roku życia - sześć kobiet oraz sześciu mężczyzn. Uczestnicy spędzają trzy tygodnie w sanatorium, gdzie wspólnie biorą udział w różnego rodzaju aktywnościach. Niektórzy z kuracjuszy łączą się w pary, a pozostali, jak Wiesława Kwiatek, świetnie się bawią i nawiązują nowe przyjaźnie.

Jesteście pod wrażeniem formy Wiesławy Kwiatek?

Więcej o: