Katarzyna Dowbor pozuje z córką i zapowiada niespodziankę. "Bardzo urodziwa córeczka". Podobna do mamy?

Katarzyna Dowbor na Instagramie opublikowała zdjęcie z córką. Maria ma już 22 lata i zachwyca internautów wdziękiem i urodą.

Katarzyna Dowbor urodziła Marię w wieku czterdziestu lat. Córka jest owocem nieformalnego związku dziennikarki z Jerzym Baczyńskim, redaktorem naczelnym tygodnika "Polityka". Dumna mama chętnie chwali się swoją latoroślą w sieci.

Zobacz wideo Katarzyna Dowbor pokazuje, jak przystroić dom na święta

Katarzyna Dowbor pozuje z córką na planie tajemniczego projektu

Ostatnio Katarzyna Dowbor dodała na swojego Instagram zdjęcie z córką. Panie będą współpracować przy tajemniczym projekcie, którego szczegóły mamy poznać wkrótce.

Matka i córka. Razem z Marysią szykujemy dla Was niespodziankę! Pozdrawiamy! - czytamy w opisie.
 

Obserwatorów konta prowadzącej "Nasz nowy dom" zachwyciła Maria. Wielu z nich było zdziwionych faktem, że córka Dowbor jest już dorosłą kobietą, wszak nie tak dawno pozowała u boku mamy jako nastolatka.

Ale ona urosła!
Bardzo urodziwa córeczka, wiadomo, że po mamie.
Piękna kobieta z tej malutkiej Marysi wyrosła.
No pięknie. Cudowne kobietki - czytamy w komentarzach

Czym zajmuje się Maria Dowbor-Baczyńska?

Maria Dowbor-Baczyńska, w przeciwieństwie do starszego brata, nie poszła w ślady znanej mamy. Po maturze wyjechała za granicę i zaczęła naukę w Wielkiej Brytanii. Córka dziennikarki studiuje filozofię i psychologię, stara się jednak regularnie odwiedzać rodzinę. Jak przyznała Dowbor w wywiadzie dla "Vivy!", jest bardzo związana z Marysią, chociaż różni je zupełnie inny temperament.

Jesteśmy z kompletnie różnych bajek. Mamy inne osobowości, temperamenty. Ja reaguję bardzo emocjonalnie. A Marysia, jak jej tata, jest bardzo zrównoważona, poukładana. Zawsze mi radzi: "Spokojnie, najpierw przemyśl, a później się awanturuj" - wyznała w wywiadzie dla magazynu.

Maria przypomina wam Katarzynę, czy nie zauważacie podobieństwa?

Więcej o: