Maffashion zdradziła, że Mary Komasa jest w ciąży. Artystka wreszcie komentuje. "Po 13 latach długiej walki, operacjach..."

Mary Komasa opublikowała w sieci poruszający wpis. Oficjalnie ogłosiła fanom radosną nowinę. "Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki!" - pisze.

We wtorek Maffashion opublikowała w sieci zdjęcie z Mary Komasą. Blogerka trzymała piosenkarkę za brzuch i jasno dała do zrozumienia, że ta spodziewa się dziecka. "Podwójnie gratulowała", a chwilę później głos zabrała w końcu przyszła mama. Przyznała, że przez lata starała się zajść w ciążę, ale endometrioza uniemożliwiała jej to...

Zobacz wideo Najczęstsze pytania mam. Czy dziecko jest już najedzone? Jak reagować na kolkę?

Maffashion zdradziła, że Mary Komasa jest w ciąży. Artystka wreszcie komentuje. "Po 13 latach długiej walki, operacjach..."

Mary Komasa oficjalnie ogłosiła, że już niedługo zostanie mamą. Wpis poruszający, bo opowiada o ciężkiej drodze piosenkarki, którą musiała przejść, by cieszyć się błogosławionym stanem.

Po 13 latach długiej walki, operacjach i kilku terapiach Visanne -udało się! Jestem w 15. tygodniu ciąży. Jestem najszczęśliwsza! Przez lata przyzwyczajałam się do myśli, że przez chorobę ciąża może być dla mnie nieosiągalnym marzeniem... Jestem dowodem na to, że marzenia się spełniają. Kocham was i dziękuje za wsparcie przez wszystkie lata. Szczególnie przytulam wszystkie endo wojowniczki.
 

Pod postem pojawiła się masa ciepłych komentarzy. Niektóre panie podzieliły się z Mary podobnymi doświadczeniami.

Ogromne gratulacje! Sama walczę z endometriozą, jestem po nieudanej kuracji Visanne, teraz pod stałą opieka lekarza. Dajesz piękną nadzieję.

Gratulację składali nie tylko internauci. Komentarz opublikowała również Monika Olejnik.

Kochamy, czekamy. Szczęścia dla was! 

Redakcja Plotka już oficjalnie przyłącza się do gratulacji i życzy Mary dużo zdrowia i siły!

ZOBACZ TEŻMary Komasa ze szczegółami opowiedziała o walce z endometriozą. "Jakby ktoś rozkrajał cię żywcem"

Mary Komasa nie jest jedyną gwiazdą, która otwarcie mówi o endometriozie. Walkę z chorobą stoczyła też Hanna Lis czy żona Piotra Adamczyka, modelka i aktorka Karolina Szymczak, która udzieliła nam poruszającego wywiadu.

Więcej przeczytacie tutaj: Karolina Szymczak szczerze o endometriozie: Wykryto u mnie guza wielkości grejpfruta [PLOTEK EXCLUSIVE]

Endometrioza to poważna choroba, która polega na rozroście błony śluzowej macicy (czyli endometrium) poza jamą macicy. Endometrioza objawia się między innymi silnym bólem podbrzusza. Obecnie jest chorobą nieuleczalną, można jedynie niwelować jej skutki. Więcej o endometriozie przeczytasz tutaj.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.