Maffashion zdradziła sekret koleżanki. Wrzuciła jej zdjęcie z ciążowym brzuchem. To znana wokalistka. "Gratuluję podwójnie!"

Maffashion wybrała się na premierę teledysku znajomej wokalistki. Relacjonując emocjonujący wieczór, wspomniała o tym, że artystka jest w ciąży.

Julia Kuczyńska już od lat relacjonuje swoje życie w internecie. Jej stali obserwatorzy pamiętają jeszcze stare stylizacje, egzotyczne i nierzadko luksusowe podróże czy związki ze znanymi celebrytami. Odkąd Maffashion została mamą, jej życie kręci się wokół małego Bastka i on również jest częstym gościem jej internetowych relacji. Ostatnio Kuczyńska wybrała się na miasto i wzięła udział w oficjalnej premierze klipu Mary Komasy. To właśnie o jej ciąży poinformowała Julka na swoim Instagramie.

Zobacz wideo Ile nieruchomości ma Maff?

Maffashion zdradziła sekret koleżanki. Wrzuciła jej zdjęcie z ciążowym brzuchem. To znana wokalistka

Kuczyńska opublikowała kilka zdjęć z imprezy. Obserwatorzy skupili się jednak na jednym, tym najważniejszym. Maffashion pozuje w towarzystwie Mary Komasy. Swoją lewą dłoń położyła na brzuchu wokalistki, co było już wyraźną wskazówką na temat jej stanu. Drugie potwierdzenie znalazło się już we wpisie posta.

Wczoraj odbyła się oficjalna premiera klipu szalenie zdolnej i prześwietnej jako człowiek Mary Komasa. "Pull me up" to zmysłowy numer o miłości, który już możecie sprawdzić na YouTubie! Mary, raz jeszcze szalenie gratuluję podwójnie! (emoji kobiety w ciąży) PS. żałuję, że nie mam lepszych zdjęć hehe - czytamy.
 

Pod publikacją od razu posypały się gratulacje oraz komentarze odnoszące się do utworu wokalistki. Fanom Maffashion bardzo się spodobał.

Cudowny utwór.
Sztos! - pisali.

Mary Komasa na udostępnianych kadrach wygląda kwitnąco. Mamy nadzieję, że w ciąży czuje się świetnie i zdrowie jej dopisuje. Gwiazda cały czas pracuje, więc nie brak jej energii. Gratulujemy i czekamy na więcej zdjęć z ciążowym brzuszkiem.