Córka Eminema to już dorosła i piękna kobieta. Hailie Mathers jest zakochana. Zrobiła wyjątek i pokazała fotkę z chłopakiem

Hailie Mathers, bo tak ma na imię córka Eminema, podzieliła się z internautami zdjęciem z chłopakiem. Nie robi tego zbyt często.

Eminem jest jedną z największych gwiazd światowego hip-hopu, który zaczął świecić największe triumfy pod koniec lat 90. W życiu osobistym rapera wiele się działo, jednak ten nie opowiadał za wiele na ten temat w mediach. Z pierwszego małżeństwa ma córkę Hailie, która niedawno skończyła 25 lat. Kobieta ma  chłopaka, którym pochwaliła się właśnie na Instagramie.

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność

Córka Eminema pochwaliła się zdjęciem z chłopakiem

Eminem był dwukrotnie żonaty i to z jedną kobietą. Chodzi o Kimberly Anne Scott, którą poznał w szkole średniej. Zaczęli być parą w 1989 roku. Ich związek trwał dziesięć lat, zanim zdecydowali się go sformalizować. W 1999 roku powiedzieli sobie sakramentalne "tak", ale niespełna dwa lata później rozwiedli się. Eminem i Kimberly postanowili dać sobie drugą szansę w styczniu 2006 roku. Wówczas ponownie się pobrali. Małżeństwo nie trwało zbyt długo. Zakończyło się w grudniu tego samego roku. Owocem ich miłości jest córka Hailie, która przyszła na świat w 1995 roku.

Hailey ma już 25 lat. Jak większość młodych dziewczyn jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Co więcej, jest influencerką. Zazwyczaj można oglądać tam fotki, na których pozuje sama, jednak ostatnio zrobiła mały wyjątek i pochwaliła się zdjęciem z chłopakiem. To przystojny blondyn.

 
Rzadko dzielę się swoją tablicą, ale jak już to robię, to cieszę się, że z tobą - napisała pod zdjęciem.

Urocza z nich para?

Więcej zdjęć córki Eminema znajdziecie w naszej galerii.

ZOBACZ TEŻ: Nie tylko Małgorzata Rozenek chodzi w luksusowych stylówkach. Spójrzcie na strój Francescy. Jest to Gucci? Ale czad!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.