Nie tylko Małgorzata Rozenek chodzi w luksusowych stylówkach. Spójrzcie na strój Francescy. Jest to Gucci? Ale czad!

Małgorzata Rozenek relacjonowała podróż do włoskiej stolicy mody. Wszyscy i tak patrzą na wdzianko jej suczki.

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan nie zagrzali zbyt długo w Polsce i tuż po powrocie ze Szwecji, wylecieli do Mediolanu. "Perfekcyjna" tym razem nie zabrała w podróż całej rodziny, a oprócz męża towarzyszy jej jedynie mała Francesca, która jest taką samą modnisią, jak jej właścicielka. Czy to Gucci?! Prawie...

Zobacz wideo Radosław Majdan zdenerwował Małgorzatę Rozenek. Wyrwała mu telefon z ręki

Małgorzata Rozenek wrzucała filmy z lotniska, ale show kradnie strój Francescy. Jest to Gucci? Ma skrzydła. Boski!

Małgorzata Rozenek uwielbia lansować się z drogimi dodatkami od największych domów mody, jednak potrafi je umiejętnie zestawiać z produktami z sieciówek lub od polskich projektantów. Nic więc dziwnego, że przywiązuje olbrzymią wagę również do tego, jak wygląda jej najmłodszy pupil. Czy Francesca opuszczała polską ziemię we wdzianku od Gucci? Logo nie jest widoczne, jednak czerwono-zielone pasy oraz złote pszczółki to znaki charakterystyczne tej marki. "Perfekcyjna" oczywiście oznaczyła firmę, która podesłała jej strój dla suczki, jednak wzmiance o Gucci nie ma. Czyżby ktoś mocno inspirował się włoskim domem mody?

 

Niemniej jednak zarówno strój Francescy, jak i jej właścicielki, przypadł do gustu internautkom. Gosia miała na sobie z kolei t-shirt od Maffashion oraz pomarańczową marynarkę z popularnej sieciówki. Całość dopasowała drogimi sandałkami oraz okularami Gucci. Beżowa torba? Chyba niebotycznie droga Bottega Veneta.

ZOBACZ TEŻHenryk Majdan sprawił Małgorzacie Rozenek kłopoty. "Pierwsze problemy wychowawcze". Wszystko nagrała

Jesteście ciekawi, jaki stylizacjami jeszcze zaskoczą Małgorzata oraz Francesca?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.