Szwagierka Anny Lewandowskiej zrobiła rodzinne zdjęcia. Nie wszystkie wyszły tak jak powinny. Trenerka jest rozbawiona: Kurtyna

Anna Lewandowska od ponad tygodnia wypoczywa na kolejnych wakacjach. Trenerka chętnie dzieli się zdjęciami z wyjazdu, jednak takich fotek jeszcze nam nie pokazywała.

Anna Lewandowska z Robertem Lewandowskim wylecieli z dziećmi na Majorkę. Ponoć para kupiła tam już dom, toteż wyspa stała się ich ulubionym wakacyjnym kierunkiem, który w tym roku zdążyli odwiedzić już kilkukrotnie. Jak się okazuje, towarzyszy im również siostra piłkarza - Milena Lewandowska-Miros. To właśnie ona stanęła za aparatem i robiła fotki Ani. Nie wszystkie wyszły tak jak powinny, o czym trenerka opowiedziała obserwatorom na Instagramie. 

Zobacz wideo Robert Lewandowski podczas romantycznych wakacji zagrał w piłkę

Anna Lewandowska z dziećmi na wakacjach. Zdjęcia jej zrobiła szwagierka. Takiej trenerki jeszcze nie widzieliśmy

Anna Lewandowska chętnie dzieli się z internautami rodzinnymi zdjęciami z wakacji, jednak zawsze uważa na to, aby nie pokazać na nich twarzy swoich dwóch córek: Laury i Klary. Podczas najnowszego urlopu Lewandowskim towarzyszyła siostra piłkarza. Milena zdecydowała się zrobić kilka zdjęć Ani, czym ta pochwaliła się fanom na Instagramie. Nie omieszkała zażartować ze zdolności fotograficznych szwagierki.

Prosiłam dzisiaj szwagierkę o ładne zdjęcie rodzinne z plaży. Milena mówi: mam jedno wasze... - pisała Ania, tuż przed tym, jak pokazała zdjęcie.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Zdjęcie z Klarą również nie należy do najbardziej udanych fotek. Zobaczcie zresztą sami. 

Kurtyna - podsumowała Lewandowska.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska instagram.com@annalewandowskahpba

Musimy przyznać, że tak wyluzowanej Anny Lewandowskiej nie widzieliśmy już dawno. Lubicie ją w takim wydaniu? Dajcie znać w komentarzach, a po więcej wakacyjnych zdjęć trenerki zapraszamy do naszej galerii.

Anna Lewandowska z mamą i teściowąLewandowska zaskakuje stylizacjami na wakacjach. Biała bluzka piękna i za grosze!

ZOBACZ TEŻ: Marina w letniej stylizacji w Hiszpanii. Klapki, kapelusz, sukienka i... sweter. Fanka: Ja bym się ugotowała. Gwiazda odpowiada

Więcej o: