Kasia Tusk zawitała do Warszawy. Na nagraniu ciążowy brzuch zasłoniła jej koleżanka, za to na zdjęciu... wszystko widać! Promienieje

Kasia Tusk udała się w podróż do Warszawy. Na InstaStories opublikowała nagrania, na których widać pięknie zaokrąglony brzuch.

Ciążowe krągłości Kasi Tusk są już na tyle widoczne, że trudno je w jakikolwiek sposób ukrywać. Córka polityka regularnie publikuje na Instagramie zdjęcia, które promują jej najnowszą kolekcję ubrań własnej marki. Podczas pobytu w Warszawie opublikowała nagrania, na których również pojawia się w produktach MLE Collection. Jednak uwagę kradnie jej ciążowy brzuch.

Zobacz wideo

Kasia Tusk zawitała do Warszawy. Na nagraniu ciążowy brzuch zasłoniła jej koleżanka, za to na zdjęciu... wszystko widać! Promienieje

Kasia Tusk z mężem spodziewają się drugiego dziecka. Blogerka od jakiegoś czasu zaczęła publikować zdjęcia całej swojej sylwetki, choć zwykle pozowała w luźnych ubraniach, które miały ukryć jej ciążowy brzuch. Niedawno wraz z koleżankami wybrała się na weekend do Warszawy. Odwiedziła popularne w stolicy miejsca jak Plac Zbawiciela czy paryską restaurację Charlotte. Swój pobyt córka polityka relacjonowała na Instagramie.

Na zwiedzanie warszawskich ulic blogerka wybrała sukienkę ze swojej kolekcji. Postawiła na model Bari w ceglanym kolorze. Stylizację uzupełniła białą torebką Prady i wąskimi okularami przeciwsłonecznymi. Na jednym z nagrań ciążowe krągłości Kasi zasłoniła jej koleżanka. Następnie zapozowała do zdjęcia, na którym wszyscy mogą dostrzec jej brzuch. Córka polityka wygląda pięknie. Cała promienieje! Tusk z klasą popija napój, stojąc na tle jednej z warszawskich kawiarni, do której udała się na swojego ulubionego rogalika. Od dawna wiadomo, że blogerka jest fanką paryskich klimatów, więc wizyty w Charlotte na Próżnej w Warszawie nie mogło zbraknąć.

Więcej o:
Copyright © Agora SA