Brytyjska modelka oskarża Meghan Markle o kłamstwo w wywiadzie u Oprah Winfrey? "To absolutnie nieprawda"

Leilani Dowding, brytyjska modelka i gwiazda programu "Real Housewives", wytyka Meghan Markle kłamstwo. Twierdzi, że księżna wbrew zapewnieniom musiała wcześniej zapoznać się z historią rodziny Harry'ego. "Trudno mi w to uwierzyć" - komentuje.

Choć od głośnego wywiadu Meghan Markle i księcia Harry'ego u Oprah Winfrey minęło już kilka miesięcy, eksperci wciąż analizują słowa wypowiedziane wówczas przez żonę wnuka królowej Elżbiety. O ocenę pokusiła się również brytyjska celebrytka Leilani Dowding - partnerka członka grupy rockowej The Cult i uczestniczka reality show "Real Housewives", która nie wierzy w medialne wyznania księżnej. Co wzbudziło jej podejrzenia?

Zobacz wideo Meghan Markle naprawdę nie wiedziała, w co się pakuje, wiążąc się z Harrym? Wyznała, co przeszkadzało jej w rodzinie królewskiej!

Meghan zarzeka się, że gdy zaczęła spotykać się z Harrym, miała niewielką wiedzę na temat jego rodziny. Tym samym tłumaczy się, że nieświadomie wkroczyła w królewski świat, do którego nigdy nie chciała należeć. Dowding stanowczo zaprzecza: "To nieprawda".

Meghan Markle nie "googlowała" Harry'ego? Dowding: Trudno mi w to uwierzyć

Leilani Dowding nie ma wątpliwości, że w dobie Internetu nikt nie jest anonimowy - tym bardziej popularny członek rodziny królewskiej. Na swoim przykładzie wie, że sprawdzanie nazwiska potencjalnego partnera w wyszukiwarce Google to norma. Gdy tylko zaczęła spotykać się ze swoim obecnym chłopakiem (Billy Duffy), od razu wczytała się w jego historię i prześledziła media społecznościowe. 

Leilani Dowding i Billy DuffyLeilani Dowding i Billy Duffy East News

Wygooglowałam Billy'ego, gdy tylko usłyszałam, że chce mnie zaprosić na randkę. Kojarzyłam go - zdradziła na łamach tabloidu "Daily Express". 

Modelka przypuszcza więc, że Meghan Markle okłamuje opinię publiczną i doskonale wiedziała, kim jest Harry, gdy zaczęła z nim flirtować. 

Książę Karol miał odbyć rozmowę z MeghanKsiążę Karol tęskni za wnukiem? Ma za sobą nieprzyjemną rozmowę z Meghan Markle

To absolutnie nieprawda. W dzisiejszych czasach wszyscy googlują wszystkich. Po prostu bardzo trudno mi uwierzyć, że Meghan nie szukałaby informacji na temat kogoś, kto jest tak rozpoznawalny - oceniła krytycznie. 

Podejrzenia Dowding wydają się logiczne. Myślicie, że Meghan w ten sposób chce usprawiedliwić pochopne podjęcie decyzji o małżeństwie z Harrym?

Agnieszka ChylińskaChylińska znów zmieniła fryzurę. Raz czarne, raz blond, a teraz? Zaszalała!

Więcej o: