Anna i Robert Lewandowscy ćwiczą nawet na plaży. Jako obciążenia użyli... Klary i Laury. "Kocham to"

Anna i Robert Lewandowscy przebywają na gorącej Majorce, ale nawet tam nie odpoczywają od treningów. Ostatnio wylewali siódme poty na plaży, a za obciążenie posłużyły im własne córki.

Anna Lewandowska nieraz udowodniła już, że dużo od siebie wymaga i nawet podczas wakacji na Majorce relacjonowała swoje treningi. Przez jakiś czas na rajskiej wyspie towarzyszyli jej Paulina Krupińska i Sebastian Karpiel-Bułecka. Trenerka dała wycisk mężowi prezenterki. Obecnie, kiedy skończyły się mecze reprezentacji Polski na Euro 2020, Robert Lewandowski ma więcej czasu i dołączył do żony i dzieci. Sławna para nie spędza jednak urlopu leniuchując, a jest bardzo aktywna. Ostatnio Anna i Robert zrobili sobie zdjęcia w trakcie przejażdżki rowerowej po wyspie, a trenerka nie ukrywała, że bardzo cieszy się z czasu spędzanego z mężem. Tym razem i jego wciągnęła w intensywny trening na plaży. Ważną rolę odegrały także ich córki.

Ida Nowakowska, Marzena Rogalska"Pytanie na śniadanie". Dzień bez wpadki dniem straconym

Zobacz wideo Anna Lewandowska zorganizowała Q&A. Odpowiedziała na pytania o alkohol

Anna i Robert Lewandowscy dają sobie wycisk na plaży. Córki jako ciężarki

Lewandowscy w towarzystwie kilku osób wzięli udział w zajęciach sportowych na plaży. Były ćwiczenia z linami, przeskoki przez przeszkodę, a także trening siłowy. W tym ostatnim przydatne okazały się Klara i Laura. Rodzice "użyli" ich jako obciążeń, robiąc przysiady. Interesujące było także ćwiczenie, które małżonkowie wykonywali wspólnie. Robert Lewandowski robił pompki, a jego żona trzymała go za nogi, wykonując przysiady w tym samym czasie. Z kolei w innym trzymają razem głowami kostkę sportową, robiąc zakroki. To ćwiczenie na koordynację ruchową i współpracę. 

Ćwiczenia na plaży. Kocham to! - napisała Anna Lewandowska.
 

Kamila MaślakKamila Maślak świętowała baby shower z koleżankami. "Pięknie to przygotowały"

Fragmenty treningu zrelacjonowali na instagramowym koncie Anny, która pod nietypowym zdjęciem z mężem dopisała "kocham". Widać, że parę łączy nie tylko miłość w życiu, ale i we wspólnym trenowaniu. Chcecie zobaczyć, jak ćwiczyli Lewandowscy? Zajrzyjcie do naszej galerii.

Więcej o: