Książę Harry skrytykowany za swoje zachowanie podczas odsłonięcia pomnika Diany. "Jakby był na atrakcji w wesołym miasteczku"

Książę Harry wraz z księciem William wziął ostatnio udział w odsłonięciu posągu Diany. Internauci skomentowali to, jak zachowywał się podczas wydarzenia.

Nie milkną echa po wydarzeniu z 1 lipca z ogrodu Pałacu Kensington. W dniu, w którym księżna Diana obchodziłaby 60. urodziny, odsłonięto przedstawiający ją pomnik. Na ceremonii pojawił się zarówno książę William, jak i książę Harry. Na tę uroczystość przyleciał ze Stanów Zjednoczonych, gdzie została Meghan z dziećmi. Obaj bracia tamtego dnia byli bacznie obserwowani nie tylko przez media, lecz także przez internautów komentujących zachowanie książąt.

Książę Harry skrytykowany po odsłonięciu pomnika Diany

Na jednym z instagramowych profili poświęconych brytyjskiej rodzinie królewskiej pojawiły się przemyślenia na temat księcia Williama i księcia Harry’ego. Zdaniem internautki młodszy braci nie potrafił się zachować podczas całej uroczystości.

Ida NowakowskaIda Nowakowska łączy pracę z macierzyństwem. Zdradziła, jak się jej to udaje

Nie zdawał sobie sprawy, że byliśmy na ważnym wydarzeniu. (…)  Po tym wszystkim, co powiedział na temat rodziny królewskiej, działał, śmiejąc się i krzycząc, jakby był na atrakcji w wesołym miasteczku – czytamy.  
 

Takie postepowanie rozczarowało użytkowniczkę Instagrama, która wywnioskowała również, że książę William w dalszym ciągu żywi urazę wobec księcia Harry’ego i nie jest w staniu mu wybaczyć. Podobnie zresztą, jak pozostali bliscy.

Stracił rodzinę, w której dorastał.  Zwłaszcza swojego brata – wybrzmiało.

Pod postem pojawiła się dyskusja. Niektóre osoby były podobnego zdania i wychwalały księcia Williama za jego prezencję, a krytykowały księcia Harry'ego za śmianie się. Część osób natomiast podeszła do tego neutralnie i twierdziła, że nie wiadomo, jak dokładnie wyglądają relacje między braćmi.

Gwiazdy, które nie mogą dogadać się z rodzeństwemO konflikcie Harry'ego i Williama mówi cały świat, a Deynn pogodziła się już z siostrą?

Tymczasem niedługo po wydarzeniu ekspertka od mowy ciała wywnioskowała po zachowaniu braci, że jest już między nimi lepiej.

Więcej o: