Małgorzata Socha z mężem sprawią sobie wyjątkowy prezent na koronkową rocznicę. Mają romantyczny plan

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski wkrótce będą obchodzić 13. rocznicę ślubu. Para sprawi sobie piękny prezent.

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski pobrali się w lipcu 2008 roku i od tamtej chwili są nierozłączni. W tym roku para będzie świętować tzw. koronkową rocznicę i z tej okazji planuje coś wyjątkowego.

Zobacz wideo Małgorzata Socha relacjonowała wizytę u fryzjera. "Dzień odkurzania"

Katarzyna Cichopek pokazała, jak wygląda studio 'PnŚ' w czasie ulewyCichopek pokazała, jak wygląda studio "Pnś" w czasie burzy. "Armagedon!"

Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski będą świętować rocznicę ślubu

Małgorzata Socha jest na fali już od kilku dobrych lat. Nie dość, że świetnie radzi sobie w życiu zawodowym, to może pochwalić się trwałym i szczęśliwym małżeństwem. Wszystko wskazuje na to, że zbliżającą się 13. rocznicę ślubu razem z ukochanym spędzi za granicą.

Jesteśmy bardzo nudnym małżeństwem, bo bardzo zgodnym. Podobają nam się te same rzeczy, podobnie myślimy. Uwielbiamy z Krzysztofem podróżować, blisko i daleko. Swojsko i egzotycznie - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem "Świat&Ludzie".

Zobacz też: Małgorzata Socha wręczyła córce prezent. My patrzymy na pokój Zosi. Mnóstwo zabawek, różowe dodatki i zielona tapeta

Gwiazda nie ukrywa, że uwielbia Hiszpanię, a szczególnie Barcelonę. Niewykluczone, że to właśnie tam na początku lipca małżeństwo będzie świętować kolejny rok razem.

Ledwie dotknęliśmy Barcelony, cudów Gaudiego, kultowego Cadaques. Uważam, że ze zwiedzaniem jest jak z jedzeniem. Powinno się wstać od stołu z lekkim niedosytem, bo tylko wtedy chce się więcej. Więc wrócę tam z największą przyjemnością - wyznała gwiazda.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak spaceruje po pięknym ogrodzie. Ale klimatycznie

Przypomnijmy, że Małgorzata Socha i Krzysztof Wiśniewski mają troje dzieci. W 2013 roku przywitali na świecie Zosię, a cztery lata później urodziła się Basia. Najmłodszy syn pary, Stanisław, dołączył do rodziny w 2018 roku.

Więcej o: