Agnieszka Woźniak-Starak spaceruje po pięknym ogrodzie. Ale klimatycznie. Patrzymy też na jej kreację. Piękna!

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się z fanami fotografią, która została zrobiona podczas jej wieczornego spaceru z psami. W tle obłędny ogród!

Agnieszka Woźniak-Starak chętnie "wpuszcza" fanów do swojego domu. Na profilu na Instagramie regularnie publikuje zdjęcia z salonu czy innych pomieszczeń. Nie jest więc tajemnicą, że mieszka w pięknym, stylowo urządzonym, a przede wszystkim przestronnym domu. Na zewnątrz z pewnością ma ogród, który również robi wrażenie. Czy to właśnie on znalazł się na ostatnim zdjęciu dziennikarki? Trudno powiedzieć, ale jest obłędny!

Agnieszka Woźniak-Starak, Magda GesslerGessler pod studiem "DDTVN". Przebiła ją Woźniak-Starak. Genialne spodnie!

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak we łzach. Tak zareagowała na historię uratowanej krowy

Zobacz także: Woźniak-Starak "zasnęła" na pierwszym meczu, a drugiego nie oglądała. Znów podzielila się zabawną reakcją. "Odszczekuję"

Agnieszka Woźniak-Starak spaceruje po pięknym ogrodzie

Dziennikarza pokazała fanom fotografię ze swojego wieczornego spaceru. Zdjęcie zostało zrobione już o zmierzchu, jest nieco niewyraźne, ale doskonale widać, że Agnieszka Woźniak-Starak spaceruje wraz z psami po pięknym ogrodzie. W tym miejscu nie brakuje zielonych i kwitnących drzew, które znalazły się w tle zdjęcia dziennikarki, tworząc niezwykły klimat.

Robert Lewandowski liderem klasyfikacji strzelcówZałamany Robert Lewandowski o porażce na Euro 2020: zabrakło umiejętności

Przeczytaj także: Tego stroju Woźniak-Starak ze stadniny nie widzieliśmy. Na koniu raczej w tym nie jeździła, ale do zdjęcia jak znalazł

Ona sama stoi tyłem do obiektywu i ma na sobie luźną oraz zwiewną sukienkę w stylu boho. Kreacja opada jej na jedno ramię, ma długie rękawy i kilka kolorów, układających się w poziome oraz dość grube pasy. Do sukienki Agnieszka Woźniak-Starak dopasowała buty na płaskich podeszwach, a więc idealne na spacer.

Agnieszka Woźniak-StarakAgnieszka Woźniak-Starak instagram.com/aga_wozniak_starak

Jak myślicie, dziennikarka spaceruje po swoim ogrodzie?

Polecamy też: Agnieszka Woźniak-Starak siedzi na parapecie i "czeka na wiosnę". Fani patrzą na buty z siatki. "Epickie. Kozackie. Sztos!"

Więcej o: