Tego stroju Woźniak-Starak ze stadniny nie widzieliśmy. Na koniu raczej w tym nie jeździła, ale do zdjęcia jak znalazł

Ostatnio Agnieszka Woźniak-Starak gościła w stadninie w Gałkowie. Zaprezentowała się w stylowym komplecie, idealnie pasującym do charakteru imprezy, czyli corocznych zawodów jeździeckich.

Agnieszka Woźniak-Starak ostatnio sporo czasu spędza na Mazurach. Składa wizyty w stadninie w Gałkowie, należącej do Karoliny Ferenstein-Kraśko. Nie od dziś wiadomo, że jazda konna to jej pasja. Podczas wypadu zaprezentowała się w kilku stylizacjach - trzeba przyznać, że wyglądały naprawdę świetnie. 

Zobacz wideo Agnieszka Woźniak-Starak we łzach. Tak zareagowała na historię uratowanej krowy

Agnieszka Woźniak-Starak komentuje meczAgnieszka Woźniak-Starak komentuje, co myśli o meczu Polski ze Słowacją. Jej zdjęcie to hit

Agnieszka Woźniak-Starak jeździ konno w Gałkowie

W ostatni weekend odbyło się MES Gałkowo Perlage Master, czyli eliminacje do Polskiej Ligi Jeździeckiej. Na terenie mazurskiej stadniny pojawiło się wiele gwiazd, w tym m.in. Agnieszka Woźniak-Starak. Dziennikarka brała udział w wydarzeniach towarzyszących zawodom.

 

Jeszcze kilka dni wcześniej szkoliła się w ulubionej stadninie gwiazd, czyli właśnie tej należącej do rodziny Karoliny Ferenstein-Kraśko. Wrzuciła wówczas na Instagram kilka ujęć z jazdy konno - towarzyszył jej trener i znajomi. Założyła adekwatny strój: bryczesy, kask, oficerki i ciekawą koszulkę jeździecką z motywem konia.

Zobacz też: Agnieszka Woźniak-Starak w naturalnym wydaniu apeluje w ważnej sprawie. Zwróciła się do fanów

 

To jednak nie wszystko. Niewiele później na jej koncie na Instagramie pojawiło się ujęcie w zupełnie innej stylizacji. Agnieszka miała na sobie stylowy, jasnoniebieski komplet, do którego dobrała oficerki, kapelusz z dużym rondem, a także oversizowy sweter w paski. Coś nam się wydaje, że strój miał jedynie wpisywać się w charakter zawodów jeździeckich, niż faktycznie służyć do pomykania w nim na koniu. 

Aga Woźniak-StarakAga Woźniak-Starak instagram.com@aga_wozniak_starak

Agnieszka Woźniak-StarakWoźniak-Starak siedzi na parapecie i "czeka na wiosnę". Fani patrzą na buty z siatki

Trzeba przyznać, że dziennikarka wyglądała w nim bardzo stylowo!

Więcej o: