Gessler, Woźniak-Starak i inni. Gwiazdy zadały szyku na zawodach jeździeckich w Gałkowie. Prestiżowo!

Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Maciej Musiałowski i inne gwiazdy pojawiły się w Gałkowie, gdzie odbywają się prestiżowe zawody jeździeckie. Jak się prezentowali?

Gałkowo po raz kolejny na kilka dni stało się jeździecką stolicą Polski. MES Gałkowo Perlage Masters, czyli eliminacje do Polskiej Ligi Jeździeckiej, odbywają się na Mazurach w stadninie koni Karoliny Ferenstein-Kraśko i Piotra Kraśki. Tradycyjnie na imprezie nie mogło zabraknąć śmietanki polskiego show-biznesu.

Zobacz wideo Piotr Kraśko zdradził, jak poznał swoją żonę Karolinę

Maja Hyży, Grzegorz HyżyMaja Hyży rozpoczyna "wojnę o spokój". Spotkała się w sądzie z Grzegorzem Hyżym

Gessler, Jemioł, Musiałowski i inni. Gwiazdy zadały szyku na zawodach w Gałkowie

Podczas MES Gałkowo Perlage Master oprócz zawodów odbywają się rozmaite wydarzenia towarzyszące. W sobotę znów wzięło w nich udział wiele gwiazd, które chwaliły się tym na Instagramie. Na terenie mazurskiej stadniny pojawili się m.in. Agnieszka Woźniak-Starak, Anna Kalczyńska, Łukasz Jemioł i Maciej Musiałowski. Imprezy nie mogła przegapić także Lara Gessler, która przyjechała z mężem i córką, a także Natalia Klimas. Zdjęcia z imprezy zobaczycie w naszej galerii.

Na tegorocznej imprezie zabrakło natomiast Kingi Rusin, która brylowała na niej rok temu. Jak wiemy, prezenterka przebywa obecnie w Paryżu. Ostatnio pochwaliła się, że ogląda tam jeden z najbardziej prestiżowych turniejów tenisowych, czyli Rolland Garros.

Zobacz też: Gałkowo Masters 2019. Tłum gwiazd w stadninie Ferenstein-Kraśko. Gessler zachwyciła, a strój Szostak już widzieliśmy. Miała go na sobie Rozenek

Reese Witherspoon - przepis na zdrowy koktajlW "Gotowych na wszystko" grała piękną Gabi. Jak dziś wygląda? Pokazała się bez makijażu

Przypomnijmy, że MES Gałkowo Perlage Masters to impreza z piętnastoletnią tradycją. Podczas tegorocznej edycji odbyły się 24 konkursy, w których rywalizowali zawodnicy z Polski i Europy. W programie artystycznym znalazł się m.in. teatr konny, legendarny konkurs kapeluszy, test powożenia, pokaz mody czy licytacja charytatywna.

Więcej o: