Ferenstein-Kraśko zaprosiła gwiazdy na Gałkowo Masters. Z Piotrem wyglądali elegancko, a Kaczoruk postawiła na dziewczęcą stylizację. Było też sporo atrakcji

Karolina Ferenstein-Kraśko zaprosiła celebrytów na Mazury, gdzie odbyła się impreza Gałkowo Masters. Wśród gości pojawiła się m.in. Renata Kaczoruk. Olga Bołądź i Grażyna Wolszczak z ukochanym. Zobaczcie, jak wyglądali.
Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko Instagram.com/ karolinaferenstein_krasko

Karolina Ferenstein-Kraśko i Piotr Kraśko

Karolina Ferenstein-Kraśko od kilku lat organizuje zawody jeździeckie. Gałkowo Masters to impreza, na której chętnie zjawiają się polskie gwiazdy i celebryci. W tym roku jednak najlepiej prezentowali się właściciele stadniny. Żona dziennikarza miała na sobie zwiewną suknię od duetu Paprocki&Brzozowski. Piotr Kraśko w stylowym garniturze prezentował się bardzo modnie i elegancko.

Karolina Ferenstein-Kraśko, Piotr Kraśko, gałkowo
KAPIF.pl

Renata Kaczoruk Renata Kaczoruk KAPIF.pl

Renata Kaczoruk

Renata Kaczoruk miała na sobie kreację marki Bizuu. Dziewczęcego uroku dodał jej czerwony wianek. Najwidoczniej już przebolała rozstanie z Kubą Wojewódzkim, gdyż bardzo dobrze się bawiła w Gałkowie i radośnie uśmiechała do fotografów.

Renata Kaczoruk, gałkowo
KAPIF.pl

>>>Kaczoruk jednak nie jest z Wojewódzkim? Wygląda na to że kupiła sobie nowe mieszkanie. Gubimy się w tej historii miłosnej<<<

Natalia Klimas Natalia Klimas KAPIF.pl

Natalia Klimas

Natalia Klimas z przyjemnością oddawała się rozrywkom, które przygotowali organizatorzy. Jeździła w wozie, a wychodząc z niego, nie dopilnowała krótkiej kreacji i pokazała za dużo.

natalia Klimas, gałkowo
KAPIF.pl

Olga Bołądź Olga Bołądź KAPIF.pl

Olga Bołądź

Olga Bołądź w długiej, ciemnej sukience wyglądała elegancko. Do tego zrobiła kok i zdecydowała się na delikatny makijaż.

Kamila Szczawińska Kamila Szczawińska KAPIF.pl

Kamila Szczawińska

Kamila Szczawińska, modelka i osoba znana z programu 'Agent-Gwiazdy', bawiła się doskonale. Korzystała ze wszystkich atrakcji z dużym zaangażowaniem.

Klaudia Halejcio Klaudia Halejcio KAPIF.pl

Klaudia Halejcio

Klaudia Halejcio w różowym kombinezonie od Violi Piekut czuła się jak gwiazda. Była nawet noszona na rękach przez dziennikarza, Mateusza Hładkiego.

Klaudia Halejcio, Mateusz Hładki, gałkowo
KAPIF.pl

Anna Ibisz Anna Ibisz KAPIF.pl

Anna Ibisz

Anna Ibisz do Gałkowa wybrała kreację od Łukasza Jemioła. Doskonale bawiła się w towarzystwie Natalii Klimas, z którą zaliczyła tańce.

Anna Ibisz, Natalia Klimas, gałkowo
KAPIF.pl

Peja, Karolina Ferenstein-Kraśko, Michał Mikołajczak Peja, Karolina Ferenstein-Kraśko, Michał Mikołajczak Instagram.com/ pejaslumsattack

Rysiek Peja

Na chwilę wpadł też Peja. Na Instagramie podziękował koleżance z 'Agenta' za wspaniałą gościnę i przyjęcie.

Po drodze na @hip_hop_raport_projekt_elk wpadłem do Gałkowa na zaproszenie @karolinaferenstein_krasko z okazji 30-lecia SK Ferensteinów i dorocznego Grand Prix. Malina, dziękujemy za wspaniałą gościnę - organizacja na najwyższym poziomie. Na zdjęciu mieliśmy zrobić jakąś minę. @_michal_mikolajczak - warsztatowo level master, a jeśli o mnie chodzi, no cóż - wyszło jak zawsze - napisał pod zdjęciem.
Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz KAPIF.pl

Grażyna Wolszczak z mężem

Grażyna Wolszczak oglądała zawody w towarzystwie partnera, Cezarego Harasimowicza.

Joanna Horodyńska Joanna Horodyńska KAPIF.pl

Joanna Horodyńska

Joanna Horodyńska w Gałkowie

Gałkowo Gałkowo KAPIF.pl

Gałkowo Masters

Jak wam się podobają nasze gwiazdy w Gałkowie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.