Reese Witherspoon w domu nie przypomina wielkiej gwiazdy. Co robi? Mało kto chwali się tym na Instagramie

Jennifer Lopez, Reese Witherspoon czy Jessica Biel uwielbiają wypoczywać w domowym zaciszu. Poznajcie ich sposoby na relaks.

Gwiazdy spędzają dużo czasu na planach filmowych, imprezach branżowych czy pozują na ściankach. Kiedy jednak dzień się kończy, albo mają mniej obowiązków służbowych, wracają do swoich domów. Czasem uchylają rąbka tajemnicy i publikują na Instagramie zdjęcia czy nagrania, na których widać, jak spędzają czas w domowym zaciszu. Co dokładnie robią? Okazuje się, że często przemieniają swoje  łazienki w spa, a salony w sale do ćwiczeń. Jak widać nie wiedzą, co to nuda. Zobaczcie sami. 

Domowe spa 

Nie oszukujmy się, gwiazdy spędzają sporo czasu w prawdziwym spa, chodzą do kosmetyczek czy drogich salonów fryzjerskich. Jednak nawet we własnych domach również chcą zażyć odrobiny luksusu, toteż zamieniają swoje łazienki w minispa. Nie jest to trudne - jak widać na przykładzie Jennifer Lopez wystarczy kąpiel z pianą i dobry nastrój. My ze swojej strony polecamy też stworzyć klimatyczny nastrój, który pojawi się po zapaleniu zapachowych świec i puszczeniu ulubionej muzyki. 

Jennifer Lopez w wannieJennifer Lopez w wannie fot. Instagram @jlo

Tańce i mini party

Anthony Hopkins to kolejna gwiazda, która udowadnia, że w domu nie trzeba się nudzić. Aktor nie tylko wyciąga w salonie sztalugę, płótna oraz farby, by malować, ale także... tańczy. Hopkins przez ostatni rok raczył swoich fanów kolejnymi nagraniami, na których prezentował taneczne kroki. Trzeba przyznać, że idzie mu coraz lepiej. Widać też przy tym, że pląsając w takt ulubionej muzyki, bawi się doskonale. Jak widać, tańczyć można nie tylko na imprezach, ale też w domowym zaciszu. Spróbujcie sami, dobry humor gwarantowany. 

 

Dobra lektura

Inne gwiazdy oddają się nieco spokojniejszym rozrywkom i w wolnej chwili sięgają po ulubione lektury lub odkrywają nowe powieści. Reese Witherspoon na swoim Instagramie udowadnia, że "pochłania" wiele nowych książek. Jej domowa biblioteka musi być naprawdę imponująca. 

Reese WitherspoonReese Witherspoon Fot. Instagram/ reesewitherspoon

Można też brać przykład z Pink i wykorzystywać wolny czas w domu maksymalnie. Piosenkarka również chętnie sięga po książki, ale jednocześnie dba o swoją skórę. Maseczka na twarzy i książka w dłoni to idealne połączenie. 

PinkPink Fot. Instagram/pink

Nowe pasje

Henry Cavil, którego widzowie pokochali za rolę Supermana, a później wiedźmina Geralta, jest prawdziwym domatorem. Aktor ani trochę nie nudzi się w domu. Wprost przeciwnie, to tu może odkrywać niektóre ze swoich pasji. Cavil jakiś czas temu pokazał, jak w swoim salonie własnoręcznie składa komputer. Gwiazdor sam chciał zmierzyć się z tym zadaniem. Zajęło mu to wiele wieczorów, ale było warto!

Henry CavillHenry Cavill Fot. henrycavill/Instagram

Gotowanie i tworzenie słodkich wypieków

Również gotowanie i pieczenie mogą przynieść dużo radości i satysfakcji. Początki bywają trudne, ale ostateczne efekty mogą zachwycić lub... rozbawić i być źródłem ciekawej zabawy. Dowody na tę drugą opcję przedstawił Ryan Reynolds, który upiekł ciasto dla ukochanej. Coś nie wyszło, ale kto by się tym przejmował, skoro zabawa była przednia. 

Upiekłam to ciasto dla mojej żony. Lukier to klej, bo nie jestem naukowcem - śmiał się. 

Ryan ReynoldsRyan Reynolds Fot. Instagram/ vancityreynolds

Odrobina ruchu

Doskonałym źródłem endorfin i dobrego samopoczucia jest też wysiłek fizyczny. Nie musisz wychodzić na siłownię, by zaliczyć udany trening. Eva Longoria ćwiczy w domu. 

Eva LongoriaEva Longoria Fot. Instagram/ evalongoria

A może piżama party?

Piątkowy czy sobotni wieczór wielu kojarzy się z wyjściami i imprezami. Czasem jednak zdarza się, że mamy ochotę zostać w domu. I nie ma w tym nic złego. W domu też można się zrelaksować, wskoczyć w wygodną piżamę i wyluzować. Tylko spójrzcie, jak robi to Jessica Biel, która zupełnie nie przejmuje się, że trzeba zrobić pranie i posprzątać. Domowe obowiązki poczekają. 

Jessica BielJessica Biel Fot. Instagram/jessicabiel

Więcej o: