Małgorzata Socha odpoczywa nad morzem w towarzystwie syna. Pokazała ich wspólne zdjęcie. "Synek mamusi"

Małgorzata Socha pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z synem. Takie kadry na profilu aktorki to rzadkość i niemała gratka dla fanów.

Małgorzata Socha dzieli prężnie rozwijającą się karierę zawodową z macierzyństwem, co chętnie relacjonuje fanom na Instagramie. Aktorka chroni prywatności swoich dzieci w sieci, ponieważ podobnie jak inne znane mamy, nie pokazuje twarzy pociech. Mimo to zdarza jej się pokazywać fanom, jak spędza rodzinne chwile z mężem i dziećmi. Tak było i tym razem, gdy pochwaliła się uroczym zdjęciem w towarzystwie syna. Fani są zachwyceni rodzinnym obrazkiem. Zobaczcie zresztą sami.

Zobacz wideo Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankę

Małgorzata Socha odpoczywa nad morzem w towarzystwie syna. Pokazała ich wspólne zdjęcie

Małgorzata Socha od kilku dni raczy swoich obserwatorów zdjęciami z urlopu. Aktorka z rodziną wybrała się na zagraniczne wakacje, gdzie cieszy się nie tylko pięknymi widokami i świetną pogodą, ale również czasem wolnym, którego nie ma zbyt wiele, gdy jest zapracowana w kraju. Wśród wakacyjnych fotek znalazła się również jedna z synem, która najbardziej skradła serca fanów. Aktorka stoi na tle morza i trzyma na rękach wtulonego w nią chłopca.

Małgorzata Socha odpowiada na plotki, czy jest w czwartej ciążyMałgorzata Socha jest w ciąży? Aktorka odpowiedziała na plotki

Nigdy nie faworyzowałam żadnego dziecka, ale synek to jest mamusi - podpisała krótko zdjęcie aktorka.
 

Internautom bardzo spodobało się rodzinne zdjęcie Małgorzaty Sochy, o czym tłumnie dali znać w komentarzach pod postem.

Urocze zdjęcie. To dopiero synek mamusi.
Jesteś wspaniała mamą! Ściskam cię i maluszków.
Wyglądasz jak nastolatka. Wspaniałe, rodzinne zdjęcie - zachwalają fani pod zdjęciem.

Wam też się tak podoba?

Małgorzata Socha zrobiła córce niespodziankęMałgorzata Socha wręczyła córce prezent. My patrzymy na pokój Zosi

ZOBACZ TEŻ: Doda chce jechać na Eurowizję? Piosenkarka postawiła konkretne warunki TVP. "Chciałabym zrobić to na światowym poziomie"

Więcej o: