Małgorzata Socha bez makijażu. Łukasz Garlicki pokazał ich prywatne zdjęcie

Łukasz Garlicki pokazał prywatne zdjęcie z Małgorzatą Sochą, na którym jadą windą na plan serialu "BrzydUla 2". Aktorka na fotografii zachwyca swoim naturalnym wdziękiem.

Łukasz Garlicki, Sebastian z "BrzydUli 2", podzielił się prywatną fotografią ze swoją koleżanką z planu Małgorzatą Sochą, serialową Violettą. Zdjęcie przedstawia zmierzających do pracy aktorów, którzy postanowili uwiecznić moment fotografią w windzie. Uwagę skupia przede wszystkim piękna Socha, która zaprezentowała się w naturalnym wydaniu i wygodnej stylizacji.

Zobacz wideo Małgorzata Socha relacjonowała wizytę u fryzjera. "Dzień odkurzania"

Maja Hyży z partneremHyży wyznaje miłość partnerowi. "Po tylu ciężkich latach w końcu się pojawiłeś"

Małgorzata Socha bez makijażu. Łukasz Garlicki pokazał ich prywatne zdjęcie

Dresowe spodnie, bluza, praktyczna kamizelka, saszetka przepasana przez tułów, spięte włosy i brak makijażu. Małgorzata Socha w drodze na plan filmowy stawia przede wszystkim na wygodę. Trzeba przyznać, że nawet mimo tego gwiazda prezentuje się znakomicie - widać, że ma wyczucie w prezentowaniu sportowej elegancji i miejskiego szyku. Garlicki wrzucając zdjęcie dodał opis:

Winda jedzie w górę, a my do pracy.
 

Aktorka nie ma problemu, żeby pokazywać się bez makijażu. Podczas wakacji na Teneryfie wrzucała kadry z życia codziennego, na których prezentowała się w domowym wydaniu. W przeszłości podzieliła się też selfie bez makijażu z nad morza, czym zyskała sobie tytuł "naturalnej piękności" nadany przez obserwatorów. Również kiedy wrzuciła zdjęcie z salonu kosmetycznego, na którym nie ma makijażu, fani nie mogli wyjść z podziwu nad jej urodą.

Małgorzata Socha, fragment 'Niani'Małgorzata Socha w "BrzydUli" założyła identyczną stylizację, co gwiazda "Niani"!

Przypominamy, że ostatnim czasy Socha spowodowała niemały szum w internecie, wrzucając zdjęcie z planu "BrzydUli", które podpisała jako "ostatni dzień na planie". Choć w rozmowie z portalem Wirtualnemedia.pl Bogdan Czaja, zastępca dyrektora programowego TVN, ujawnił, że "BrzydUla" wróci we wrześniu, to wciąż nie wiadomo, czy w nowym sezonie wystąpią wszyscy bohaterowie, a wśród nich Violetta.

Więcej o: