Katarzyna Warnke zrobiła wyjątek i opublikowała zdjęcie córki. Helenka jest już naprawdę duża!

Katarzyna Warnke opublikowała na InstaStories uroczą fotografię, na której widać jej córkę. Takie ujęcia w mediach społecznościowych gwiazdy to rzadkość.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski zostali rodzicami w 2019 roku. Aktorzy byli bardzo skryci, długo ukrywali informację o ciąży, a później nie zdradzali imienia córki. Dopiero pod koniec 2020 roku Katarzyna Warnke przypadkowo zdradziła imię pociechy. Okazało się, że dziewczynka ma na imię Helenka. Szczęśliwi rodzice chronią prywatność córki, toteż nie publikują jej zdjęć w swoich mediach społecznościowych. Teraz jednak aktorka zrobiła wyjątek i miała ku temu ważmy powód. 

Katarzyna WarnkeKatarzyna Warnke pochwaliła się przedpokojem. Wielkie lustro w złotej ramie zrobiło wrażenie

Zobacz wideo Jak zmieniło się życie Warnke po urodzeniu córki? „U nas jest jak w Dynastii"

Katarzyna Warnke pokazała zdjęcie z córką. Helenka jest już naprawdę duża. Urocze zdjęcie 

Katarzyna Warnie  23 czerwca opublikowała na swoim InstaStories zdjęcie, którego bohaterami są jej córka oraz mąż. W ten sposób gwiazda znana szerszej publiczności z filmów Patryka Vegi świętowała Dzień Ojca. Warnke wybrała na tę okazję uroczą, czarno-białą fotografię, na której widać, jak Piotr Stramowski opiekuję się córką i niesie dziewczynkę na barana. Warnke podpisała zdjęcie, załączając lakoniczne życzenia pod adresem męża. 

Szczęśliwego Dnia Ojca - napisała.

Piotr Stramowski z córkąPiotr Stramowski z córką Fot. Instagram/ kasiawarnke

To, co rzuca się w oczy, to fakt, że Helenka jest już naprawdę duża. Aktorka nie pokazała jej twarzy, ale widać, że dziewczynka odziedziczyła po mamie blond włosy, które pięknie się kręcą. Trzeba przyznać, że kadr jest urzekający. Szkoda, że Warnke i Stramowski nie dzielą się ze swoimi fanami takim zdjęciami częściej. 

ZOBACZ TEŻ: Katarzyna Warnke wspomina nagą, ciążową sesję. "Było nas dwie w jednej". Internauci docenili akt: Kobieco, seksownie, naturalnie

POLECAMY: Katarzyna Warnke ze Stramowskim "na zdjęciu z liceum". Dziękuje tym, "którzy uwierzyli". Przypomniała, ile lat miał jej mąż, gdy robiła maturę

Więcej o: