Katarzyna Warnke wspomina nagą, ciążową sesję. "Było nas dwie w jednej". Internauci docenili akt: Kobieco, seksownie, naturalnie

Katarzyna Warnke postanowiła pochwalić się efektami sesji zdjęciowej, która została wykonana jeszcze w czasie ciąży. Aktorka na czarno-białej fotografii jest zupełnie naga.

Katarzyna Warnke i Piotr Stramowski już ponad rok temu zostali rodzicami. Aktorka postanowiła poinformować media o swojej ciąży w bardzo nietypowy sposób. Odsłoniła już sporych rozmiarów brzuch na wybiegu podczas pokazu mody MMC. Od tamtej pory znani rodzice sporadycznie wypowiadali się publicznie o swojej córeczce, jednak czujni paparazzi nie raz przyłapali ich na rodzinnym spacerze. Mimo że Warnke i Stramowski starają się zachować prywatność swojego dziecka, to jednak chętnie opowiadają o związku i samych sobie. Ostatnio aktorka postanowiła zaprezentować efekty nagiej sesji zdjęciowej, która została wykonana w czasie ciąży. Wyszło naprawdę pięknie!

Edyta GórniakRobert Biedroń ostro komentuje koronasceptyczne poglądy Edyty Górniak. "Smutny koniec wielkiej artystki"

Zobacz wideo Warnke zdradziła, że żyje jak w "Dynastii"

Katarzyna Warnke wraca wspomnieniami do ciążowej sesji

Aktorka opublikowała na Instagramie jedno zdjęcie z ciążowej sesji zdjęciowej. Fotografie zostały wykonane już pod koniec błogosławionego stanu, ponieważ brzuch Warnke był już naprawdę sporych rozmiarów. Gwiazda jest całkowicie naga i zasłania piersi jedynie dłońmi. Żona Piotra Stramowskiego przy okazji zachęciła obserwatorów do przeczytania wywiadu, którego niedawno udzieliła.

To zdjęcie z czasu, kiedy było nas dwie w jednej. A zrobił je Robert Wolański. Jeśli chcecie się dowiedzieć o tym, jak mi z byciem mamą, zapraszam do przeczytania wywiadu w ladnebebe.pl, który w swoim cyklu "Pracujące mamy" przeprowadziła moja koleżanka z Grudziądza, wspaniała dziennikarka i mama Agata Napiórska.
 

Katarzyna Sokołowska pokazała partneraKasia Sokołowska nie chwaliła się partnerem. Teraz narobiła mu mnóstwo zdjęć i wszystkie opublikowała

Internauci byli zachwyceni szczerą rozmową, ale i odważnym zdjęciem.

Pięknie pani wyglądała w ciąży.
Rewelacja! Zarówno zdjęcie, jak i wywiad.
Kobieco, seksownie, naturalnie - pisali.

A jak wy oceniacie efekty ciążowej sesji?

Więcej o: