Barbara Kurdej-Szatan śpiewa, ale zaraz, zaraz, czy tak brzmi tekst tej piosenki? Fani wyłapali błędy. Mucha zachwycona

Barbara Kurdej-Szatan zaśpiewała fragment piosenki Hanki Ordonówny. W tekście pojawiły się błędy. O co chodzi?

Barbara Kurdej-Szatan, podobnie jak wiele jej koleżanek po fachu, przyłączyło się do specjalnej akcji, która objęta jest ścisłą tajemnicą. Gwiazda "M jak miłość" opublikowała w sieci nagranie, jak śpiewa "Miłość ci wszystko wybaczy".

Barbara Kurdej-Szatan śpiewa, ale zaraz, zaraz, czy tak brzmi tekst tej piosenki? Fani wyłapali błędy. Mucha zachwycona

Barbara Kurdej-Szatan publikuje na Instagramie wiele różnych treści - od sponsorowanych współprac, po prywatne zdjęcia z bliskimi. Ostatnio jednak zaskoczyła fanów, wrzucając nagranie, jak śpiewa. Zdecydowała się wykonać cover piosenki Hanki Ordonówny.

Miłość ci wszystko wy_aczy, smu_ek zamieni ci w śmiech. Miłość _ak pięknie _łumaczy, zdradę i kłamstwo i grzech. Choć_yś ją przek_nął w rozpaczy, że jest okru_na i zła. Miłość ci wszystko wy_aczy, _o miłość, mój miły, _o ja.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Anna Mucha jest zachwycona wykonanie koleżanki z teatru.

Pięknie, przeszedł mnie dreszcz! - skomentowała aktorka pod filmikiem.

Podobne odczucia mieli także fani, którzy jednak zastanawiali się, dlaczego Barbara zaśpiewała z błędami. O co może chodzić? Ptaszki ćwierkają, że odpowiedź poznamy już 19 czerwca. Swoimi przypuszczeniami podzielcie się w komentarzach.

ZOBACZ TEŻCórka Szatanów odniosła pierwszy sukces. Aktorka podczas jej urodzin przygotowała oryginalny tort. Miał ukryty przekaz