"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil skomentował wygląd żony. Uważał, że jest dla niego za duża. Odnosi się do krytyki

Kamil i Iza ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" w minioną niedzielę zorganizowali live'a. Para postanowiła odpowiedzieć na pytania nurtujące widzów, które dotyczą ich relacji. W trakcie transmisji Kamil skomentował figurę żony. Za te słowa w sieci spotkała go krytyka.

Kamil i Iza byli uczestnikami piątej edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Para jako jedyna zdecydowała się kontynuować małżeństwo poza programem. 13 czerwca Kamil i Iza transmitowali na Instagramie live’a, podczas którego zabrali głos w sprawach dotyczących kulisów ich poznania się w randkowym show oraz zdradzili co planują w najbliższym czasie.

Zobacz wideo Agnieszka z programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" opowiada o stanie zdrowia taty

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil zdradził, że Iza nie była w jego guście

Szczególne kontrowersje wzbudziły słowa Kamil na temat wagi swojej żony. Mężczyzna skomentował odchudzoną sylwetkę Izy i przyznał, że w rzeczywistości metamorfoza jest jeszcze bardziej spektakularna. Podobno na żywo jego małżonka wygląda jakby zrzuciła 30, nie 10 kilogramów. Kamil przyznał też, że kiedy zobaczył Izę tuż przed ślubem, odniósł wrażenie, że jest dla niego "za duża".

Jak zobaczyłem ją pierwszy raz, to totalnie nie była w moim guście - mówił w trakcie live’a.

Słowa uczestnika były przytaczane na wielu portalach. Niektórym osobom nie spodobały się komentarze Kamila na temat postury Izy i postanowili skrytykować zachowanie  mężczyzny.

Powiedzenie kobiecie/mężczyźnie, że jest za duża/za duży nie jest zbyt miłe. To może wpędzić w kompleks - czytamy w sieci.

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Kamil skrytykowany za słowa o Izie

Pojawiły się również ostrzejsze komentarze odnośnie Kamila. Na tę krytykę odpowiedział mężczyzna w swojej relacji na InstaStories.

(Komentarze przyp. red.) pokazały kto nas otacza w sieci oraz pokazuje jak nudne życie mają ludzie, którzy marnują swój czas na komentowanie artykułu, za który ktoś zarobi pewnie 20 zł. (...) Wylewa się z ludzi żółć, ciekawe gdzie się nią karmią. - napisał ostro Kamil.

Mężczyzna podziękował również ludziom rozumiejącym jego rozterki, którzy do jego słów podeszli z większym zrozumieniem i pobłażaniem.

Oglądaliście live Izy i Kamila? Co sądzicie o komentarzach mężczyzny na temat sylwetki żony?

Więcej o: