"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol spotyka się z Laurą? Jego słowa są dość znaczące

Karol ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" udzielił niedawno wywiadu. Opowiedział w nim, czego oczekuje od wymarzonej partnerki. Zdradził też, jak upływa mu życie po rozwodzie.

Za nami piąta edycja "Ślubu od pierwszego wejrzenia". Tym razem tylko jedna para zdecydowała się dać sobie szansę na miłość. Iza i Kamil pielęgnują rodzące się między nimi uczucie i co więcej, nawet zdecydowali się zamieszkać razem. Nie udało się za to Laurze i Maćkowi oraz Idze i Karolowi. Ci drudzy budzili najwięcej kontrowersji, rozstali się w niezbyt miłej atmosferze. Teraz uczestnik udzielił wywiadu, w którym opowiedział, jak żyje po zakończeniu nagrań.

Zobacz wideo Tym parom się nie udało

"Ślub od pierwszego wejrzenia". Karol o idealnej partnerce

Związek Igi i Karola był bardzo burzliwy. Małżonkowie nie mogli do końca się dogadać, a Iga zarzucała mężowi m.in. to, że jest za smutny. Mimo tego chciała kontynuować z nim związek, ale on zdecydował się na rozwód. Karol żył przez te kilka tygodni w napięciu, ale nie żałuje udziału w eksperymencie.

To nie jest normalne życie. To nie są sytuacje, które przeżywają ludzie i żyją w tym przez 10 czy 20 lat, więc jest to na pewno łatwiejsze do przeżycia - powiedział w "Dzień Dobry TVN".

Monika Richardson / Zbigniew ZamachowskiMonika Richardson o rozstaniu ze Zbigniewem Zamachowskim: Długo będę się leczyć

Jak wygląda jego życie po programie? Robi to samo, co wcześniej, czyli pracuje w gastronomii oraz oddaje się swojej pasji, jaką jest aranżacja wnętrz. Niedawno do mediów dotarła także zaskakująca informacja. Zdaniem fanów programu Karol spotyka się z Laurą. Pojawiły się nawet dowody. Jednak oboje do tej pory milczą, a mężczyzna w rozmowie z portalem zdradził, jakiej kobiety potrzebuje:

Jeśli spotkam tę osobę, z którą będę, to będzie jeszcze lepiej, ale muszę być szczęśliwy i akceptować siebie, żeby to się wydarzyło - powiedział.

Magdalena LamparskaMagdalena Lamparska po raz pierwszy pokazała się w stroju kąpielowym. "Wstydziłam się"

Jego słowa mogą jednak sugerować, że jest wolny. A może po prostu powiedział tak, żeby zmylić fanów?

Więcej o: