Wpadka TVP Sport na Euro 2020. Zdarza się, ale w przypadku Ukrainy "wyszło z*****ście niefortunnie"

Podczas sobotnich meczów Euro 2020 stacja TVP Sport zaprezentowała plansze z flagami państw, które miały zagrać kolejnego dnia. Niestety, żadna z nich się nie zgadzała. Pomyłka była zwłaszcza niefortunna w przypadku pokazania rosyjskiej flagi na miejscu ukraińskiej.

Sobotni dzień rozgrywek podczas Euro 2020 przyniósł wiele emocji związanych ze starciami na murawie. TVP Sport nie może jednak zaliczyć tego dnia do udanych - stacja pomyliła flagi wszystkich drużyn, które miały zagrać mecz kolejnego dnia. 

Zobacz wideo Urocze wideo Anny Lewandowskiej z Klarą

Kinga DudaKinga Duda szalała w nocnym klubie. Internauci żartują: Panieński?

Wpadka TVP Sport. Pomylili flagi wszystkich drużyn

Przed rozpoczęciem ostatniego meczu w sobotę, zostały zapowiedziane rozgrywki na kolejny dzień. Na planszy, którą zaprezentowano widzom, flagi państw nie zgadzały się z ich nazwami. W szczególności niefortunna okazało się ustawienie rosyjskiej flagi na miejscu ukraińskiej.

Pomylone flagi. Zdarzało się wcześniej. Ale rosyjska flaga w miejscu ukraińskiej... Wyszło za*****ście niefortunnie. O tej pomyłce piszą już media zagraniczne - czytamy na facebookowym profilu Liga Będzie Ciekawsza.

Wpadka stacji została momentalnie wytknięta przez użytkowników mediów społecznościowych. Wśród komentarzy w internecie czytamy:

Jakby ktoś się dobrze popatrzył, to by zauważył. A że ktoś był leniwy i skopiował szablon meczy z soboty i zmienił nazwy krajów, a zapomniał flag.
I jak można TVP traktować poważnie?
Akurat Rosjanie z flagi Ukrainy powinni być zadowoleni.

Barbara Pravi, reprezentantka Francji podczas Eurowizji 2021Gwiazda Eurowizji opowiedziała w "DD TVN" o swojej polskiej babci. "Miała na imię Helena"

Mistrzostwa Europy w Piłce Nożnej rozpoczęły się 11 czerwca. Nasza reprezentacja przygotowywała się do turnieju, trenując na zorganizowanym w Opalenicy zgrupowaniu. Pierwszy mecz podczas Euro 2020 rozegrają w Sankt Petersburgu. Zawodnicy polecieli do Rosji z Gdańska w niedzielę po południu, gdzie są traktowani iście po gwiazdorsku. Zmagania polskiej reprezentacji ze Słowacją będziemy mogli oglądać w poniedziałek 14 czerwca o godzinie 18.00.

Więcej o: