Meghan Markle została spławiona przez znanego piłkarza. Szczegóły ujawniła jej przyjaciółka. Chciała zostać jedną z WAGs

Meghan Markle zanim szturmem weszła w struktury rodziny królewskiej, miała na siebie zupełnie inny plan. Zamierzała zostać jedną z WAGs. Nie udało jej się to, bo została spławiona przez znanego piłkarza.

Meghan Markle zarzuca się, że od lat była bardzo zmotywowana, by znaleźć majętnego partnera. Zanim została księżną, próbowała poderwać znanego piłkarza. Jej była już przyjaciółka ujawniła w wywiadzie, jak chciała zeswatać Meghan z angielską gwiazdą piłki nożnej. 

Zobacz wideo Wpadki na królewskich ślubach Windsorów

Doda zrobiła prywatną premierę 'Dziewczyn z Dubaju'Doda zrobiła premierę "Dziewczyn z Dubaju" dla bliskich i ekipy. Jej mama: ARCYDZIEŁO

Meghan Markle dostała kosza od Ashleya Cole'a

Meghan poprosiła swoją przyjaciółkę, by ta przedstawiła ją odpowiedniej osobie. Lizzie Cundy jest angielską osobowością telewizyjną i może pochwalić się kontaktami z różnymi gwiazdami. Postanowiła pomóc Meghan i chciała przedstawić ją znanemu piłkarzowi. Ashley Cole jest Brytyjczykiem i obecnie przebywa na sportowej emeryturze - grał w Premier League w Chelsea oraz Arsenalu. Sportowiec nie był jednak zainteresowany randką z Markle, tym samym uniemożliwiając jej zostanie znaną WAGs

Meghan powiedziała, że kocha Londyn i pokochałaby angielskiego faceta, więc przejrzałam telefon, żeby zobaczyć, kto może jej przypasować. Próbowałam znaleźć jej faceta i trafiłam na Ashleya Cole'a. Nie był chętny, choć chciałam jakoś go przekonać - wyznała była przyjaciółka Meghan w wywiadzie dla magazynu "Grazia".

Lizzie Cundy przyznała również, że zanim Meghan została księżną była "prawdziwą petardą pełną energii". Doskonale wiedziała, jak oczarować sobą mężczyznę i chętnie kokietowała na randce. Dodała, że rozumie, dlaczego Harry tak szybko zakochał się w niej bez opamiętania. 

Kasia TuskKasia Tusk potwierdziła ciążę. Prezentuje krągłości na zdjęciach z Toskanii

Poprzedni mąż Meghan Markle

Meghan Markle i książę Harry uchodzą za zgraną parę - niedawno doczekali się córki, której dali na imię Lilibet Diana. Jednak zanim Meghan poznała księcia, długo szukała odpowiedniej partii dla siebie. Gdy pracowała jako aktorka w serialu "Suits" poślubiła producenta filmowego, Trevera Engelsona. Związek ten przetrwał tylko dwa lata i zakończył się rozwodem.

Wyobrażacie sobie Meghan w roli WAGs? 

Więcej o: