Anna Lewandowska w uwodzicielskiej małej czarnej. Opis nie kłamie! Gotowa na piątkowy wieczór

Anna Lewandowska pochwaliła się kilkoma zdjęciami, które zrobiła jej siostra męża. Trenerka zaszalała ze stylizacją.

Czerwiec to bardzo intensywny miesiąc dla piłkarzy. Polska reprezentacja pieczołowicie przygotowywała się do rozgrywek na Euro 2021. Jakiś czas temu zawodnicy trenowali na zgrupowaniu w Opalenicy, gdzie towarzyszyły im partnerki, a także dzieci. Pierwszy mecz Polska zagra dopiero w poniedziałek 14 czerwca. Biało-czerwoni zmierza się ze Słowacją i tym samym będą walczyć o wyjście z grupy. Na szczęście większość z nich może liczyć na wsparcie najbliższych. Anna Lewandowska kibicuje mężowi zdalnie w towarzystwie jego siostry Mileny. Pochwaliła się gorącymi zdjęciami.

Zobacz wideo Romantyczna Anna Lewandowska na wakacjach

Anna Lewandowska w uwodzicielskiej małej czarnej. Gotowa na piątkowy wieczór 

Anna Lewandowska nie jest typem imprezowiczki. Młoda mama zdecydowanie woli skupić się na wychowywaniu córek, treningach, a także rozkręcaniu kolejnych biznesów. W piątkowy wieczór zdecydowała się jednak nieco zaszaleć, czym pochwaliła się na Instagramie. Opublikowała kilka zdjęć, na których w uwodzicielskiej małej czarnej pręży się przed obiektywem, za którym stanęła siostra jej męża - Milena Lewandowska - Miros.

 

Pod postem pojawiła się emotka szampana, a także hashtagi, które mówią nam, że Anna Lewandowska szykowała się do wyjścia w piątkowy wieczór. Prosta, a zarazem ponętna kreacja trenerki zrobiła niemałe wrażenie na internautach, o czym ci tłumnie dawali znać w komentarzach pod postem.

Wyglądasz bosko, a ta kiecka to prawdziwa petarda!
Nic dodać, nic ująć. Prezentujesz się pięknie jak zawsze!
Pierwsza klasa. Jak zwykle - zachwalają fani.

Na was Anna Lewandowska też zrobiła tak duże wrażenie?

ZOBACZ TEŻ: Cezary Pazura wziął udział w kampanii szczepionkowej. Są spekulacje na temat kwoty, którą otrzymał [PLOTEK EXCLUSIVE]

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.