Klara Lewandowska na meczu z Liamem Szczęsnym. Dzieci sławnych piłkarzy oglądały wspólnie grę na boisku

Klara Lewandowska i Liam Szczęsny zostali uwiecznieni na wspólnym zdjęciu, jak oglądają mecz na żywo. Mali kibice stali tuż przy boisku, podziwiając akcję z bliska.

Anna i Robert Lewandowscy od dawna przyjaźnią się z Mariną i Wojciechem Szczęsnymi. Tym razem spotkali się na meczu. Na widowni, tuż za płytą boiska kibicowały ich dzieci. Klarę Lewandowską i Liama Szczęsnego uwiecznili na wspólnym zdjęciu.

Klaudia Halejcio pojechała do szpitala. Zaczęły się skurczeKlaudia Halejcio popędziła do szpitala. Zaczęły się skurcze. "Fałszywy alarm"

Zobacz wideo Klara Lewandowska ćwiczy z hula-hop

Klara Lewandowska na zdjęciu z Liamem Szczęsnym

Anna Lewandowska dodała zdjęcie Klary z Liamem na swoim profilu na Instagramie. To samo zrobiła Marina Łuczenko. Piosenkarka dodała krótkie nagranie, na którym widać, że dzieci trzymają się za ręce. Obie mamy pokazały, jak bardzo lubią się ich dzieci. Wygląda na to, że przyjaźń ojców odzwierciedla się także w relacjach ich pociech. Klara Lewandowska skończyła niedawno cztery lata. Liam Szczęsny jest o rok młodszy.

Zarówno Anna Lewandowska, jak i Marina Łuczenko, dodając zdjęcia, czy nagrania z dziećmi nigdy nie pokazują ich twarzy. Mimo to ich pociechy cieszą się dużym zainteresowaniem mediów i fanów. Ci ostatni śledzą na bieżąco media społecznościowe, w których pojawiają się pociechy gwiazd i obserwują, jak te dorastają. Na profilu Mariny od czasu do czasu można oglądać ujęcia z jej synkiem. Niedawno dodała kadr, fotografując Liama od tyłu. Fani chwalą przede wszystkim bujne włosy chłopca.

Ale już duży.
Ale fajny. Po kim on ma takie włosy? Ty Marinko masz proste, Wojtek też druty, a Liam cherubinek, szopa loków.
Jakie włosy genialne! Niejedna dziewczyna będzie za nimi szaleć - piszą fanki pod ostatnim zdjęciem Liama.

Liam Szczęsny i Klara LewandowskaLiam Szczęsny i Klara Lewandowska fot. instagram.com/annalewandowskahpba

Nathalia i Marcin - 'Hotel Paradise'"Hotel Paradise". Nathalia wróci do programu? Dała wyraźny sygnał. "Zrób zadymę"

Klara Lewandowska mimo młodego wieku także ma wierne grono wielbicieli. Mimo że na zdjęciach nie widzą twarzy dziecka, córka Anny Lewandowskiej wzbudza ogromne zainteresowanie. Fani nawet dopatrują się podobieństwa do rodziców.

Klara to twoja mała kopia.
Widać, że dziewczynki powoli wyrastają na bardzo dojrzałe i mądre dzieciaki! - piszą fanki trenerki pod zdjęciami Klary.

Zapewne jeszcze nie raz zobaczymy Klarę i Liama razem, gdyż ich rodzice regularnie się spotykają.

Więcej o: