Pamiętacie pierwszą Bożenkę z "Klanu"? Olivia Sivelli ma już 28 lat i trzyma się z dala od show-biznesu

Olivia Sivelli zadebiutowała w "Klanie" jako mała dziewczynka. Po dwóch latach grania zniknęła z show-biznesu na dobre. Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

"Klan" cieszy się niemalejącą popularnością od 1997 roku, gdy został wyemitowany na antenie Telewizji Polskiej. Mimo że od premiery pierwszego odcinka telenoweli minęły już 24 lata, to ta wciąż może liczyć na milionową oglądalność. Kilka miesięcy temu na kanale TVP Seriale emitowane są odcinki serialu od samego początku, dzięki czemu nowi widzowie mogą poznać losy rodziny Lubiczów. Niektórzy z pewnością zauważyli, że nie od początku w rolę Bożenki wcielała się Agnieszka Kaczorowska. Wcześniej robiła to Olivia Sivelli. Jak dziś wygląda?

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska: Wiem, że dla większości Polaków zostanę już Bożenką z "Klanu" [PLOTKERSI]

Pamiętacie pierwszą Bożenkę z "Klanu"? Olivia Sivelli ma już 28 lat

Bożenka w serialu "Klan" jest adoptowaną córką Grażynki i Rysia Lubiczów. Początkowo w tę postać wcielała się Olivia Sivelli, która zadebiutowała w tej roli w wieku zaledwie pięciu lat, jednak po kilku latach w pracy na planie zastąpiła ją Agnieszka Kaczorowska, która wciela się w postać Bożenki do dziś.

Olivia SivelliOlivia Sivelli facebook.com/olivia.sivelli

Olivia Sivelli ma dziś już 28 lat i trzyma się z dala od świata show-biznesu. Gdy przestała grać w serialu próbowała swoich sił jako modelka. Wystąpiła w kilku sesjach zdjęciowych, a także chodziła po wybiegu, jednak niedługo później na dobre porzuciła pracę przed obiektywem. Pierwsza serialowa Bożenka obecnie mieszka w Londynie, gdzie pracuje jako ratowniczka medyczna.

Kaja Paschalska, Agnieszka KaczorowskaPaschalska reaguje na wpis Kaczorowskiej. "Jak bardzo można się zatracić w kreowaniu siebie"

Olivia SivelliOlivia Sivelli facebook.com/olivia.sivelli

Mimo że Olivia mieszka poza Polską i nie pracuje już w show-biznesie, nadal chroni swoją prywatność w mediach społecznościowych. Na jej Facebooku możemy zobaczyć zaledwie garstkę nowych zdjęć.

Więcej zdjęć zobaczycie w naszej galerii.

Laura ŁączZłodziej włamał się do willi gwiazdy "Klanu"! Laura Łącz: Mój dom był obserwowany

ZOBACZ TEŻ: Klaudia Halejcio wróciła do domu po porodzie. Czekało ją wzruszające przywitanie. "Moja pełnia szczęścia"

Więcej o: