Sylwia Bomba pokazała pokój córki. Fani zachwyceni wystrojem wnętrza. "Łóżeczko sztos"

Sylwia Bomba pochwaliła się na Instagramie zdjęciem z córką, na którym internauci mogą zobaczyć jej pokoik. Fani są pod wrażeniem wystroju.

Sylwia Bomba dała się poznać widzom już kilka lat temu, gdy zadebiutowała w programie "Gogglebox". Mało kto się spodziewał, że udział w lekkim formacie TTV okaże się przepustką do niemałej kariery w rodzimym show-biznesie. Celebrytka spełnia się również jako fotograf, a przede wszystkim jako matka małej Antosi. Chętnie publikuje w mediach społecznościowych ich wspólne zdjęcia. Tak było i tym razem. Relacjonując ich wspólne zabawy, przy okazji pokazała pokój córki.

Zobacz wideo Jakie operacje plastyczne miała Sylwia Bomba? "To jest niesamowite"

Sylwia BombaW "Gogglebox" widzimy ją w salonie. A jak wygląda reszta domu Sylwii Bomby?

Sylwia Bomba pokazała pokój córki. Fani zachwyceni wystrojem wnętrza

Sylwia Bomba bacznie relacjonuje swoje życie w mediach społecznościowych. Równie chętnie co kulisy swojej pracy, pokazuje, jak spędza czas z córką. Niedawno pochwaliła się ich wspólnymi zabawami, podczas których musiała dla swojej pociechy udawać konia.

Muszę Wam się pochwalić: mam duże doświadczenie w byciu koniem. Kiedyś były szpilki, bale, lokale, a teraz... Kiedy ta mała dama sobie zażyczy, to jestem koniem, piosenkarką, budowlańcem w piaskownicy i co tylko ona tam sobie wymyśli. Kocham być mamą. A tak przy okazji, to który koń fajniejszy? - pyta pod postem.
 

Internauci mogą przy okazji zobaczyć, jak wygląda pokój małej Antosi. Dominują w nim odcienie różu i bieli. Nie brakuje oczywiście wielu zabawek. Fanom Sylwii Bomby bardzo spodobało się wnętrze, a szczególnie łóżeczko, o czym dali znać w komentarzach pod postem.

Łóżeczko sztos.
Piękny pokoik.
Ślicznie udekorowałaś jej pokój - zachwalają.

Wam też się tak podoba?

Hailey BieberHailey Bieber wyznała, że jej małżeństwo z Justinem scala wiara w Boga

ZOBACZ TEŻ: Kinga Rusin nie mieszka już na Malediwach. Wróciła do Europy i postawiła na równie luksusową lokalizację