Collins Charity Fight Night. Kazimierz Marcinkiewicz i Bartłomiej Misiewicz postawili na elegancję, Patrycja Markowska wybrała panterkę

Na Collins Charity Fight Night zjawiło się wiele gwiazd sportu, muzyki oraz filmu. Jakie kreacje królowały podczas imprezy?

2 czerwca odbyła się impreza zorganizowana przez braci Collins w Champions Sports Bar, w warszawskim hotelu Marriott. Podczas niej rozegrały się walki gwiazd sportu oraz licytacje wystawianych przez sportowców przedmiotów. Na gali nie zabrakło wielu znanych nazwisk, takich jak: Kazimierz Marcinkiewicz, Bartłomiej Misiewicz, Przemysław Saleta, Albert "Dragon" Sosnowski, Piotr Świerczewski czy Mariusz Radziszewski, zawodnik MMA i uczestnik programu "Tylko Jeden". Obecni byli również organizatorzy imprezy - Rafał oraz Grzegorz Collins, a także artyści i aktorzy, tacy jak Patrycja Markowska, Paweł Deląg czy Tomasz Szczepaniak. 

Zobacz wideo Cezary Pazura opowiedział o najstarszej córce. „Odziedziczyła naiwność".

Jak prezentowały się gwiazdy podczas Collins Charity Fight Night?

Podczas imprezy królował raczej formalny dress code, ponieważ gwiazdy w przeważającej większości postawiły na pełne elegancji kreacje. Bartłomiej Misiewicz wybrał granatowy garnitur w czarną, dość intensywnie usianą kratę. Kazimierz Marcinkiewicz zjawił się natomiast w klasycznym czarnym garniturze. Zamiast krawata, wybrał jednak wyróżniającą się na tle śnieżnobiałej koszuli, szarą, błyszczącą muchę. 

Na najbardziej szaloną kreację zdecydowała się bez wątpienia Patrycja Markowska, która wystąpiła na scenie w kombinezonie w panterkę z dekoltem w kształcie litery V. Kreacji dopełniły czarne buty na słupku, które kryjąc się pod warstwą materiału, optycznie wydłużały nogi. 

Dochód ze zorganizowanych licytacji przekazany zostanie na rzecz Fundacji Braci Collins.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Bracia Collins u Kuby Wojewódzkiego o wyjeździe do Londynu: To nam uratowało życie, bo skończylibyśmy w więzieniu

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.