Kazimierz Marcinkiewicz do oponentów: Walnijcie się w głowę

Kazimierz Marcinkiewicz zdaje się nie przejmować hejtem, który wiąże się z jego charytatywną walką z Rafałem Collinsem. Posłał internautom wiązankę mocnych słów.

Gdy sieć obiegła informacja, że były premier Polski, Kazimierz Marcinkiewicz zawalczy podczas gali Collins Charity Fight Night, której organizatorami są bracia Collins, w internecie zawrzało. Choć cel walki jest bardzo słuszny - w trakcie wydarzenia Fundacja Braci Collins zbierze środki na pomoc dla dzieci i rodzin w trudnej sytuacji materialnej - były premier spotkał się z ogromną krytyką. Postanowił na nią odpowiedzieć w swoim stylu. Nie brakuje mocnych słów.

Zobacz wideo Fame MMA jako promowanie patologii? Odpowiada Wojciech Gola

Kazimierz Marcinkiewicz odpowiada na hejt internautów.

Kazimierz Marcinkiewicz od dłuższego czasu udowadnia, że jest zapalonym sportowcem. Jakiś czas temu wziął udział w triathlonie IRONMAN w Gdyni. O swoich treningach opowiada także w mediach społecznościowych. Mimo to wielu osobom pomysł walki z dużo młodszym Rafałem Collinsem się nie spodobał. 

Co na to Marcinkiewicz? Polityk zamieścił post, w którym wyśmiał nieprzychylne komentarze i podkreślił (wielokrotnie), że to akcja charytatywna.

Jeb..., przepraszam walnijcie się w głowę. Nie będę się tłumaczył z tego, jaki sport uprawiam. Sport, w tym boks to nie jest film pornograficzny. A boks, choć jeszcze nigdy nie stałem w ringu, jest naturalnym sportem, dobrym jak każdy inny - pisze polityk.
Wstyd to kraść, kłamać, zatrudniać za państwowe kolesi albo chronić przekręciarzy... a nie boksować się - dodał.

W poście zamieścił także swoje zdjęcie z dawnych lat, by przekonać niedowiarków, że niewiele się zmienił.

Kazimierz MarcinkiewiczKazimierz Marcinkiewicz Kazimierz Marcinkiewicz - Instagram

Co więcej, internauci pod postem licznie udzielili poparcia dla polityka.

A mnie Pan bardzo fajnie i pozytywnie zaskoczył.
Każdy powinien robić swoje. Mnie pan zaimponował kolejny raz.
Powodzenia. W tym kraju nic nie wypada i wszystko przeszkadza - komentowali.

Walka Kazimierza Marcinkiewicza i Rafała Collinsa planowana jest na 2 czerwca. Wezmą w niej również udział mistrzyni MMA Joanna Jędrzejczyk, były mistrz KSW - Marcin "Polish Zombie" Wrzosek, raper oraz były członek grupy Ascetoholix Liber, artysta kabaretowy związany z grupą Paranienormalni Michał Paszczyk, influencer Mateusz Janusz czy były piłkarz Piotr Świerczewski.

Więcej o:
Copyright © Agora SA