Rafał Brzozowski trenerem w "The Voice of Poland"? Piosenkarz wprost odnosi się do plotek. Już wszystko jasne

Rafał Brzozowski odniósł się do doniesień, jakoby miał pojawić się w roli jurora w kolejnej edycji "The Voice of Poland".

"The Voice of Poland" ma powrócić z 12. edycją. Rozpoczęły się już przesłuchania w celu znalezienia kolejnych talentów wokalnych Polsce. Jakiś czas temu potwierdzono, że tym razem TVP odświeży nieco panel jurorski. W mediach społecznościowych pojawiły się informacje, że na fotelu trenera zasiądzie Rafał Brzozowski. Piosenkarz bezpośrednio odniósł się do tych doniesień. 

'M jak miłość'Ostatni odcinek "M jak miłość" nawiedzi "duch Lucjana". Scenarzyści się popisali

Rafał Brzozowski trenerem w "The Voice of Poland"? Piosenkarz komentuje

Prezenter TVP usiadł wygodnie w fotelu za kierownicą w samochodzie, włączył kamerę w telefonie i rozprawił się z plotkami na swój temat odnośnie "The Voice of Poland". Przypięty pasami bezpieczeństwa Brzozowski zdementował udział w kolejnej edycji show. Potwierdził jednak, że pojawi się jako prowadzący w formacie "The Voice Senior", na co już nie może się doczekać:

Pojawiają się cały czas artykuły o tym, że mam być trenerem w "The Voice of Poland". Nie, nie będę trenerem w "The Voice of Poland". Jestem kolejnym prowadzącym "The Voice Senior" na razie i to jest bardzo piękny program, fantastyczny. Nie mogę się doczekać spotkania z cudownymi seniorami i bycia częścią tego programu. Także dementuje to. Po raz kolejny pojawiają się te dziwne artykuły, nie wiem, kto to podkręca, nie wiem po co. Nie będę trenerem w "The Voice of Poland".

Udział Brzozowskiego zdementował także rzecznik TVP w rozmowie z Plotkiem. Przyznał jednakże, że po nowej edycji możemy spodziewać się niespodzianek.

"The Voice of Poland" lubi zaskakiwać swoich fanów i również nadchodząca, dwunasta odsłona pełna będzie miłych niespodzianek i nowych pomysłów.

'Love Island'. Waleria i Piotrek rozstali się?"Love Island". Waleria i Piotrek rozstali się po programie? Fani nie mają złudzeń

Chcielibyście zobaczyć Brzozowskiego w roli trenera "The Voice of Poland"?