Anna Lewandowska w gabinecie lekarskim. Trenerka zrelacjonowała wizytę. Ma problem, z którym walczy od lat

Anna Lewandowska dodała nagranie, na którym pokazuje swoją wizytę u specjalisty. Dlaczego była u lekarza? Nie chodzi o COVID, ale o problem, z którym trenerka mierzy się od lat.

Anna Lewandowska postanowiła sprawdzić swoje zdrowie i wybrała się do lekarza na badania. Na Instagramie zamieściła relację i zdjęcia z gabinetu. Chodzi o alergię, z której skutkami gwiazda boryka się od dłuższego czasu.

Zobacz wideo

Anna Lewandowska poszła na testy alergiczne. Co z nich wynikło?

Trenerka zamieściła zdjęcie z gabinetu, pod którym napisała:

Dawno nie miałam takiej alergii jak w tym roku. Kogoś z was dopadło? Czas na testy... Mam zamiar przebadać się od A do Z.

Później nagrała dla internautów filmik z samego badania. Pokazała, jak jej skóra na przedramieniu reaguje na różne alergeny.

Właśnie robimy testy. Zobaczymy, co to będzie. Ale na pewno trawy, kotki, niestety - powiedziała podczas badania.

Anna Lewandowska o alergiiAnna Lewandowska o alergii Fot. Anna Lewandowska - Instagram

W trakcie okazało się, że nie jest to przyjemne i trzeba swoje odcierpieć.

Nie wiem, czy mieliście kiedyś te testy, ale zaczyna mnie wszystko swędzieć. I teraz pytanie, czy ja mam uczulenie tylko na jedną rzecz?

Później słyszymy rozmowę z osobą przeprowadzającą badanie. Anna Lewandowska wymieniła, pod którym numerem znajduje się najbardziej dokuczliwy alergen.

Czuję numer cztery i prawdopodobnie numer sześć - powiedziała na nagraniu.

Kiedy testy się zakończyły, po wyjściu z budynku gwiazda poinformowała na co ma alergię.

No to wiadomo już na co mam uczulenie. Na wszystkie możliwe trawy - podsumowała trenerka.

Na koniec gwiazda zaprosiła na kolejną rozmowę live. Anna Lewandowska prężnie prowadzi swoje profile w mediach społecznościowych. Ma także drugi profil na Instagramie - Baby by Ann, gdzie mocno angażuje się w porady dla kobiet, szczególnie tych, które są lub zostaną mamami. Prowadzi regularne rozmowy z różnymi specjalistami z dziedziny zdrowia i urody.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.