Katarzyna Bosacka obchodzi 24. rocznicę ślubu. Pokazała zdjęcie z ceremonii. Fani podziwiają jej fryzurę

Katarzyna Bosacka poinformowała na Instagramie, że właśnie obchodzi 24. rocznicę ślubu kościelnego. Aby uczcić ten moment, opublikowała zdjęcie z ceremonii. Fani nie mogli wyjść z zachwytu.

Katarzyna Bosacka doskonale odnajduje się w świecie mediów społecznościowych, na co wskazuje między innymi jej aktywność na Instagramie oraz prowadzony przez nią kanał na YouTubie. Dziennikarka nie stroni również od publikacji swoich archiwalnych zdjęć. Blisko rok temu zaprezentowała internautom fotografię ze ślubu cywilnego, który - na ten moment - brała 24 lata temu. Już wtedy fani sugerowali dziennikarce, że przez ponad dwie dekady prawie się nie zmieniła. Posypały się także liczne gratulacje.

Katarzyna Bosacka świętuje 24. rocznicę ślubu. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z ceremonii

W tym roku było nie inaczej bowiem z okazji kolejnej rocznicy Katarzyna Bosacka opublikowała na Instagramie zdjęcie ze swojego ślubu kościelnego. Post opatrzyła datą zawarcia związku małżeńskiego.

26 kwietnia 1997 roku, 24 lata!-napisała.
 

Zdjęcie zostało wykonane akurat w chwili składania przysięgi małżeńskiej. W tym wyjątkowym dniu Katarzyna Bosacka miała na sobie koronkową białą sukienkę oraz włosy upięte w bajeczny kok, przyozdobione białymi kwiatami. Fani nie mogli wyjść z zachwytu:

Super, chcemy więcej zdjęć. Zakochałam się w tej fryzurze i kwiatach we włosach.
Dużo miłości i szczęścia na kolejne lata.
Gratulacje, naprawdę podziwiam. Małżeństwo to ciężka praca dwojga ludzi... - pisali na Instagramie.

Oprócz Katarzyny Bosackiej w ostatnim czasie swoją rocznicę ślubu świętowała między innymi Anna Czartoryska, która z tej okazji na swoim instagramowym profilu zamieściła wspólne zdjęcie z mężem, wykonane prze syna.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.