Katarzyna Bosacka wraca to telewizji. Zobaczymy ją już w wiosennej ramówce

Katarzyna Bosacka ponad pół roku temu straciła pracę w TVN, jednak jak sama zapowiada, już niedługo ponownie zobaczymy ją na ekranie. Która stacja ją zatrudniła?

Katarzyna Bosacka przez ponad 13 lat była związana ze stacją TVN. Ekspertka od zdrowego odżywiania prowadziła m.in. programy: "Wiem, co jem i wiem, co kupuję", "Co nas truje" oraz "Gwiazdy od kuchni". W czerwcu 2019 roku stacja dyscyplinarnie zwolniła Bosacką, ponieważ ta zdecydowała się na reklamę naturalnych kosmetyków, czego zabraniał jej podpisany wcześniej kontrakt. Wszystko wskazuje na to, że jej przerwa od występowania w telewizji niebawem się skończy. 

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Po odejściu z TVN Katarzyna Bosacka zdecydowała się założyć kanał na YouTube. To właśnie tam kontynuuje swoją pracę, którą zaczęła w telewizji, jednak z jej najnowszego posta, jakiego zamieściła na Instagramie wynika jasno, że już na wiosnę znowu zobaczymy ją w telewizji.

Trochę wiosny zimą… wróć … prawie… zimą. Jutro na kanale @Ekobosacka będzie pięknie i wiosennie. Trzymajcie kciuki za nagrania! A już od wiosny wracam do tv. Zgadnijcie jakiej? #wiemcojem#wiemcokupuje#Ekobosacka- napisała Bosacka. 
 

Katarzyna Bosacka nie zdradziła jeszcze, w jakiej stacji ją zobaczymy. Wiemy tylko, że nastąpi to już wiosną, więc w najbliższej ramówce. Fani w komentarzach są zgodni, że to stacja TVN zdecydowała się przywrócić Bosacką, jednak są to tylko domniemania. O wszystkim przekonamy się już niebawem. Jesteście ciekawi? 

Bosacka skrytykowała Lewandowskiego za udział w reklamie. Teraz to komentuje. Mówi też o Annie. ZOBACZ WIDEO:

Zobacz wideo

RG