Katarzyna Bosacka zmieniła fryzurę. "Ostatnio zarosłam jak drwal skandynawski". Zdjęcie, jakie dodała, jest wyjątkowe. "No filter, no make up"

Katarzyna Bosacka postanowiła zmienić coś w swoim życiu i postawiła na nową fryzurę. Efektem pochwaliła się na Instagramie. Co na to jej fani?

Katarzyna Bosacka znana jest ze swoich krótkich blond włosów. Uznała jednak, że są nadal zbyt długie i postanowiła jeszcze bardziej je przyciąć. Efektem naturalnie pochwaliła się na Instagramie, gdzie pokazała zdjęcie wyjątkowe - bez filtra i bez makijażu. Co na to fani?

Zobacz wideo

Katarzyna Bosacka w nowej fryzurze

Katarzyna Bosacka w krótkich włosach to widok, z jakim musimy się pożegnać. Prezenterka ma od wczoraj jeszcze krótsze włosy, które dodały jej pazura. Jak sama napisała, zarosła już jak "drwal skandynawski" (bez przesady, na starych zdjęciach nie było wcale tak źle!) i postanowiła skrócić, co się da.

 

Selfie Kasi jest o tyle rzadkie we współczesnym świecie, że pokazała się zupełnie bez makijażu. Choć sama o tym wspomniała w opisie fotki, to również jej fani to zauważyli:

Super! No filter, no make up. I ani usta niezrobione, ani poliki, ani rzęsy motyle - to już rzadkość, jak ktoś wygląda naturalnie i pięknie!
Super, bardzo twarzowo.
Pięknie, bo naturalnie!

Rzeczywiście, na tle innych gwiazd Katarzyna Bosacka jest tutaj wyjątkiem. Niewiele gwiazd decyduje się na tak odważny krok, jak pokazanie się bez makijażu, że już nie ma co nawet wspominać o instagramowym filtrze.

Katarzyna Bosacka wraca do telewizji

Niebawem przez Katarzyną Bosacką nowe zobowiązania. Kiedy pół roku temu straciła pracę w TVN, na początku roku zapowiedziała, że zobaczymy ją niebawem ponownie w telewizji - i to już na wiosnę. Nazwę stacji utrzymuje jednak wciąż w tajemnicy, choć fani są przekonani, że wróci do TVN.