Katarzyna Bosacka komentuje mądrości Edyty Górniak. "Może się wypowiadać w kwestiach muzycznych, ale nie medycznych"

Edyta Górniak dołączyła niedawno do grona tzw. "antyszczepionkowców". Suchej nitki nie zostawiła na niej Katarzyna Bosacka.

Pandemia znacząco wpłynęło na wiele branży, w tym także show-biznes. Z dnia na dzień odwołane zostały wszystkie eventy, a gwiazdy pozamykały się w domach. Część z nich zabrała się przy okazji za szerzenie niepotwierdzonych teorii spiskowych dotyczących koronawirusa. Do niedawna prym w tym temacie wiodła Viola Kołakowska. Ostatnio dołączyły do niej Doda i Edyta Górniak.

Zobacz wideo Biologiczne bzdury gwiazd

Na przestrzeni lat Edyta Górniak zdążyła dorobić się statusu diwy. Co prawda jej ostatnia płyta została wydana 8 lat temu, ale to nie zwolniło tempa jej kariery. W ostatnim czasie wokalistka bardziej niż z piosenkami jest jednak kojarzona ze swoim nieszablonowym podejściem do szczepionek. Przypomnijmy, że na początku maja Górniak udzieliła wywiadu prawicowej telewizji internetowej, podczas którego zaznaczyła, że nie ma zamiaru szczepić się na koronawirusa. Skrytykowała też noszenie maseczek. Jej wypowiedzi odbiły się szerokim echem po internecie. Szerzenie takich tez może być bardzo szkodliwe.

Katarzyna Bosacka odniosła się do słów Edyty Górniak

Mądrości Edyty Górniak postanowiła skomentować Katarzyna Bosacka, która od lat prowadzi programy poświęcone zdrowemu odżywianiu i pokrewnej tematyce. Nie przebierała w słowach.

O szczepionkach, bakteriach i wirusach trzeba rozmawiać ze specjalistami, a nie celebrytami, którzy często są ekspertami od wszystkiego. Edyta Górniak może się wypowiadać w kwestiach muzycznych, ale nie medycznych! Od wielu lat w mediach, a zwłaszcza w internecie, znane twarze sieją zamęt w kwestiach szczepień i mamy to, co mamy, czyli ogromny wzrost zachorowań chociażby na odrę -  powiedziała w rozmowie z "Faktem".

Ciekawe czy Górniak odpowie Bosackiej? Diwa już wielokrotnie dawała do zrozumienia, że lubi mieć ostatnie słowo.

Więcej o: