Agata Rubik chwali się starym zdjęciem. Ma na nim 19 lat. Kadr nieprzypadkowy, bo z pierwszego wyjazdu z Piotrem Rubikiem

Agata Rubik pochwaliła się zdjęciem z rodzinnego albumu. Celebrytka opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, które zrobiono jej 15 lat temu.

Agata Rubik i Piotr Rubik są aktywni w mediach społecznościowych, zwłaszcza teraz, kiedy trwa emisja pierwszego sezonu reality show "Power Couple" z ich udziałem. Była modelka raz w tygodniu publikuje też na Instagramie archiwalne zdjęcia. Cykl, który roboczo zatytułowała "sentymentalna sobota" musiał jej się spodobać, bo tym razem pochwaliła się zdjęciem, które zrobiono jej, kiedy miała 19 lat. 

Agata RubikBurza po odcinku "Power Couple". Agata Rubik skasowała część komentarzy

Zobacz wideo "Power Couple". Agata Rubik mówi o swoich domowych obowiązkach: Piorę, prasuje

Agata Rubik jako 19-latka. "Pierwszy wspólny wyjazd z Piotrem" 

Agata Rubik ma bardzo delikatną i dziewczęcą urodę. Wiele osób zastanawiało się, jak żona dyrygenta wyglądała, kiedy była nastolatką i czy bardzo zmieniła się od tego czasu. Teraz Agata Rubik zaspokoiła ich ciekawość, bo na Instagramie opublikowała zdjęcie z czasów, kiedy miała 19 lat. Już wtedy spotykała się z Piotrem Rubikiem (przypomnijmy, że para pobrała się w 2008 roku). 

Moi mili followersi mówią, że wyglądam na 16 lat. W ramach #sentymentalnasobota wrzucam zdjęcie, gdy rzeczywiście miałam 16 lat. No dobra, jednak 19 - napisała, a później dodała: Mauritius, luty 2006, pierwszy wspólny wyjazd z @piotr_rubik. 
 

instagram.com/agata_rubikRubikowie na zdjęciu z czasów młodości. "Przed wszystkimi operacjami plastycznymi"

Fani komentują. "Dobre geny" 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani nie szczędzili Agacie Rubik komplementów. 

Czas się dla Ciebie zatrzymał Agatko.
Śliczne, ale jak dla mnie to takie mocne 14 lat na tym zdjęciu. 
Nic się nie zmieniasz Agatko, masz bardzo dobre geny - pisali. 

Też uważacie, że celebrytka nic się nie zmieniła?

Zobacz też: Małgorzata Kożuchowska odkopała stary album. Zdjęcia bardzo rozśmieszyły aktorkę. Jedno z nich ma 17 lat

Więcej o: