Internautka atakuje Małgorzatę Rozenek-Majdan: Ktoś nam się postarzał. Gwiazda zareagowała

Małgorzata Rozenek-Majdan przeczytała uszczypliwy komentarz na swój temat. Komentująca wypomniała jej wiek. Celebrytka odpowiedziała ripostą.

Małgorzata Rozenek-Majdan po trzeciej ciąży prędko wróciła do formy, co pokazała na oczach milionów widzów w programie "Rozenek cudnie chudnie". Celebrytka nigdy nie ukrywała, że zależy jej na wyglądzie. Obecnie ze względu na pandemiczne warunki trenuje w domu oraz praktykuje jogę, czym często dzieli się z fanami na Instagramie. Wiele kobiet po ciąży pozazdrościłoby jej figury, nad którą gwiazda pracuje każdego dnia. Jedna z uszczypliwych internautek zdecydowała się jednak wypomnieć Rozenek coś, na co mama Henia już wpływu nie ma. Poruszyła temat wieku. 

Internautka uszczypliwie skomentowała zdjęcie Małgorzaty Rozenek-Majdan: Ktoś nam się postarzał

Małgorzata Rozenek-Majdan jest jedną z tych osób, które na co dzień mierzą się z uszczypliwością i brakiem kultury ze strony internautów. W komentarzach pod jej zdjęciami można znaleźć wiele komentarzy poruszających temat jej pracy czy wyglądu. Internauci często zarzucają Małgorzacie używanie programów do obróbki zdjęć i wytykają celebrytce nienaturalność. Tym razem jedna z internautek wypomniała Rozenek jej wiek. Gwiazda opublikowała wiosenne selfie, na którym pozuje z uśmiechem między kolorowymi kwiatami. 

Uśmiechu w ten pochmurny dzień - napisała.
 

Jak widać nie wszyscy przywitali sobotę z tak szerokim uśmiechem jak celebrytka. 

Ktoś nam się postarzał - napisała.

Na odpowiedź Małgorzaty Rozenek-Majdan nie musiała zbyt długo czekać.

To jak spotkasz tego ktosia, to może nie mów mu tak wprost. Może będzie mu przykro, albo sobie pomyśli: a ktoś Cię pytał o zdanie? Więc lepiej zachowaj takie rozkminki na czas przed lustrem - odpowiedziała.

W obronie celebrytki stanęło kilka wiernych fanek. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o karierze prawniczej: To była odskocznia. Jaką była uczennicą?
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.