Edyta Górniak nazywa Lady Gagę służebnicą diabła. Twierdzi, że pije krew z noworodków. "A taka fajna była kiedyś"

Edyta Górniak po przerobieniu tematu pandemii, bierze się za amerykański show-biznes. Tym razem, przyszła kolej na Lady Gagę, którą polska diwa nazwała... służebnicą diabła.

Edyta Górniak, z miesiąca na miesiąc, zdaje się odpływać w coraz bardziej nieodkryte rejestry swojej kolorowej wyobraźni. Kiedy podczas ostatniej transmisji live nazwała pandemię "hipnozą" i powiedziała, że maseczki mają dziś wymiar już wyłącznie "symboliczny", to wydawać by się mogło, że na jakiś czas wyczerpała poziom absurdu. A jednak. Diwa - ni z gruszki, ni z pietruszki - nazwała Lady Gagę służebnicą diabła. 

Elżbieta CzyżewskaNazywano ją polską Monroe. Amerykański sen okazał się dla Elżbiety Czyżewskiej koszmarem

Zobacz wideo Edyta Górniak: Wirus istnieje, jest na to wiele dowodów

Edyta Górniak nazywa Lady Gagę służebnicą. Twierdzi, że pije krew z noworodków

Dama polskiej piosenki wrzuciła w niedzielnej porcji zdjęć InstaStories na Instagramie fotografię Lady Gagi, na której ta trzyma w ręku kieliszek, a jej długie paznokcie przypominają diabelskie rogi. Diwa oznakowała zdjęcie napisem "danger (niebezpieczeństwo - tłum. red.)" i napisała wymowny komentarz:

Ach, jak ona uwielbia rogi. Ulubiony symbol służebnicy. 

Fani show-biznesu od razu przeszli do kontrataku i znaleźli zdjęcie Górniak zrobione przez paparazzi, na którym gwiazda zakłada diabelskie rogi na głowę. Kiedy jeden z fanów wysłał zdjęcie do diwy, ta skomentowała je krótko, lecz dosadnie:

Z maleńką różnicą, że ja nie pije krwi niemowląt.

M jak miłość"M jak miłość". Do obsady wraca dawna gwiazda serialu. Fani będą zachwyceni

Screen "rozmowy" fana z Górniak stał się chwile potem hitem w internecie, osiągając pokaźną liczbę wyświetleń na Twitterze. Jak dowiedział się Pudelek - niestety nie jest on fejkiem. Management gwiazdy potwierdził rzetelność screena dodając, że diwa bierze swoje informacje z "artykułów z zagranicznej prasy". Czyżby były poparte badaniami amerykańskich naukowców?