Bartek Kasprzykowski wspomina ślub na planie "Magdy M.". Paweł Małaszyński mistrzem drugiego planu. "Co on miał w głowie"

Bartek Kasprzykowski wrócił wspomnieniami do serialu "Magda M.". Aktor opublikował zabawny kadr z planu, na którym Paweł Małaszyński skradł show.

Serial "Magda M." miał swoją premierę na antenie TVN-u w 2005 roku. W głównych rolach oglądaliśmy wówczas Joannę Brodzik i Pawła Małaszyńskiego. Produkcja szybko zyskała wielką popularność. Widzowie z zapartym tchem śledzili perypetie głównych bohaterów, a moda na groszki, które tak uwielbiała tytułowa Magda, zawładnęła polskimi ulicami. Niedawno serial obchodził 15. urodziny, o czym Joanna Brodzik i Paweł Małaszyński przypomnieli na Instagramie. Tym razem wspomnieniami do serialu wrócił Bartek Kasprzykowski.

Bartek Kasprzykowski pokazał zdjęcie z planu "Magdy M.". Małaszyński mistrzem drugiego planu

W serialu "Magda M." występował również Bartek Kasprzykowski. Grany przez niego bohater związał się z Mariolą, w którą wcielała się Katarzyna Bujakiewicz. Uczucie bohaterów było tak silne, że para stanęła na ślubnym kobiercu. Fotką z właśnie tej sceny podzielił się Kasprzykowski na Instagramie. Aktor zwrócił uwagę na Pawła Małaszyńskiego, który siedział tuż za nim na zdjęciu. Jego mina odwróciła uwagę i zrobiła z niego mistrza drugiego planu, o czym zresztą wspomniał też Kasprzykowski.

MUSIAŁEM! Swoje rozanielenie rozumiem, bo żenić się z Kasią Bujakiewicz to naprawdę powód do zbaranienia ze szczęścia, ale co ma w głowie Paweł Małaszyński? - napisał pod postem.
 

Internautów również rozbawiło to zdjęcie, o czym dali znać w komentarzach.

Popłakałam się ze śmiechu - napisała Katarzyna Bujakiewicz.
Paweł nie wierzy, że ksiądz idzie z terminalem na tacę.
Skojarzyło mi się z memem - "Kiedy twoja dziewczyna całuje się z innym facetem, a Ty nic nie możesz zrobić, bo to jej mąż" - czytamy pod zdjęciem.

Oglądaliście "Magdę M."?

Zobacz wideo Oni kiedyś byli razem. Zapomniane związki show-biznesu

 ZOBACZ TEŻ: Jan Lubomirski chwali się pokrewieństwem z rodziną królewską. Ma identyczne auto, co książę Filip: Stoi przed ZAMKIEM

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.